2020-07-11 13:42  -  Patryk

Sparing: Wysoka porażka z Tomasovią.

W dzisiejszym meczu sparingowym, Unia Hrubieszów przegrała z Tomasovią Tomaszów Lubelski 6:0 (0:0).

Nasza drużyna wyszła na to spotkanie ustawiona defensywnie i liczyła na grę z kontry. W pierwszej połowie ten plan zdał egzamin i po gwizdku sędziego był bezbramkowy remis. W drugiej połowie Tomasovia wymieniła w zasadzie cały skład, a Unia w dzisiejszym meczu miała do dyspozycji tylko trzynastu zawodników. W dalszej części meczu naszym piłkarzom zabrakło sił i Tomasovia zaczęła strzelać bramkę za bramką. Nasze błędy w drugich 45 min wynikały głównie ze zmęczenia.

Skład Unii Hrubieszów: zawodnik testowany I, zawodnik testowany II, Baran, zawodnik testowany III, Blicharz, Pietrusiewicz, Podgórski, Kazan, M. Oleszczuk, Greniuk, Herda

Po przerwie: Kuczyński, Kamiński

Zgodnie z planem kolejny mecz powinniśmy rozegrać w Pucharze Polski z Hetmanem Zamość. Niestety na chwilę obecną z powodu kłopotów finansowych i kadrowych Hetmana nie wiemy czy planowane spotkanie się odbędzie.