2023-09-07 17:45  -  Patryk

Unia - Błękitni (zapowiedź meczu)

Unia - Błękitni (zapowiedź meczu)

W niedzielę 10 września o godz. 16:00 w ramach VI kolejki Zamojskiej Klasy Okręgowej, Unia Hrubieszów w meczu rozegranym na stadionie Hrubieszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji podejmie Błękitnych Obsza. Spotkanie poprowadzi trójka sędziowska w składzie: Tomasz Ostrowski, Paweł Tucki, Oliwier Drzewicki.

Błękitni Obsza po rozegraniu pięciu kolejek zgromadzili na swoim koncie 4 punkty. Zmagania ligowe w sezonie 2023/2024 zawodnicy z Obszy rozpoczęli od remisu z Victorią Łukowa. Następnie ulegli kolejno 0:3 Huczwie Tyszowce, 1:4 Grafowi Chodywańce oraz 0:7 Hetmanowi Zamość.  W końcu 3 września podopieczni trenera Piotra Palucha poznali smak zwycięstwa, kiedy to na własnym boisko pokonali 4:0 Olimpię Miączyn. Trzeba, więc pamiętać, że Błękitni po zwycięstwie na własnym terenie, będą chcieli za wszelką cenę powtórzyć ten wyczyn również na boisku rywala. Zespół z Obszy, który nie tak dawno rywalizował jeszcze na boiskach IV ligi lubelskiej potrafi być bardzo trudnym i wymagającym przeciwnikiem. Jest to drużyna, która potrafi walczyć na całego przez pełne 90 minut spotkania.

Unia Hrubieszów w rundzie jesiennej potrzebuje punktów jak ryba wody. Nasi zawodnicy muszą uwierzyć w swoje możliwości oraz potencjał. Nasz zespół powinien dołożyć do tego także zaangażowanie i waleczność na boisku. To nie będzie łatwy mecz. Na Unię Hrubieszów czeka trudny przeciwnik, który również w planie ma wywalczenie kompletu punktów. Unia Hrubieszów grając przed własną publicznością musi przede wszystkim pokazać wspólny, zgrany kolektyw, który w ostatecznym rozrachunku może doprowadzić podopiecznych trenera Andrzeja Rycaka do zwycięstwa. 

Bilety -  8 zł. - wejście od strony ul. Ciesielczuka!