2019-08-28 22:49  -  Patryk

Porażka w Bychawie

W meczu IV kolejki  IV ligi lubelskiej Unia Hrubieszów przegrała na wyjeździe z Granitem Bychawa 2:1.

Unia Hrubieszów zaczęła ten mecz od kilku ataków, niestety żaden z nich nie zakończył się zdobyciem bramki dla naszego zespołu.  W odpowiedzi Granit Bychawa po przechwycie piłki w środku boiska przeprowadził akcję zakończoną groźnym strzałem. Nasz bramkarz zdołał odbić tą piłkę na rzut rożny. Zawodnicy z Bychawy dośrodkowali piłkę w pole karne, a tam najlepiej odnalazł się zawodnik gospodarzy, strzelając głową w samo okienko naszej bramki. Piętnaście minut później na skrzydle zawodnik gospodarzy ominął naszego obrońcę i wrzucił piłkę w pole karne do niepilnowanego kolegi i mieliśmy już 2:0 dla Granitu. Jeszcze w pierwszej połowie Unia Hrubieszów zdołała zdobyć bramkę kontaktową. Mariusz Podgórski wypuścił piłkę wzdłuż pola karnego, a Yevhenii Grui dołożył nogę i skierował piłkę do siatki.

W drugiej połowie wynik meczu nie uległ zmianie. Goście jak i gospodarze mieli swoje szanse na strzelenie bramki. Po jednym z naszych ataków Unii zabrakło trochę szczęścia. Piłka po strzale jednego z naszych zawodników odbiła się od poprzeczki bramki Granitu i wróciła do gry. Unia Hrubieszów do końca spotkania próbowała doprowadzić do remisu lecz nie zdołała odwrócić losów tego spotkania.