2020-02-01 21:45  -  Patryk

Unia lepsza od Huczwy w drugim meczu kontrolnym

W drugim meczu sparingowym wygrywamy z Huczwą Tyszowce 5:3 (do przerwy 3:2). Spotkanie odbyło się w Zamościu. W dzisiejszym meczu szansę pokazania się w zespole seniorów dostało trzech naszych juniorów młodszych. Pierwsza połowa to zdecydowana przewaga Unii. Kilka ładnych, składnych akcji a efektem były dwie bramki Michała Herdy oraz jedna Sebastiana Oleszczuka. Druga połowa była gorsza w naszym wykonaniu. Zbyt krótko utrzymywaliśmy się przy piłce, a w efekcie Huczwa doprowadziła do remisu 3:3. W dalszej części meczu to Unia zdobyła dwie bramki i ostatecznie odniosła pewne zwycięstwo. Najpierw do siatki trafił Mateusz Czerkawski, a następnie Arkadiusz Drapsa.

Skład Unii Hrubieszów: Krawczuk, Pietrusiewicz, Baran, Kazan, Steciuk, S.Oleszczuk, Kamiński, zawodnik testowany,  Pańko, Herda, Drapsa

Ponadto po przerwie zagrali:  Semeńczuk, Czerkawski, Blicharz

Bramki: Herda x2, S. Oleszczuk, Czerkawski, Drapsa