2020-02-16 13:38  -  Patryk

Sparing nr 4: Unia uległa POM-owi

W czwartym meczu sparingowym, Unia Hrubieszów przegrała z POM-em Iskra Piotrowice 3:0. Nasza drużyna nie ustępowała pola rywalom. Szczególnie dobrze zaprezentowaliśmy się w pierwszej połowie. Po przerwie i przeprowadzonych zmianach, nasza drużyna straciła na jakości czego efektem były dwie bramki dla drużyny z Piotrowic. Trener Marek Sadowski w tym meczu przyglądał się kilku zawodnikom testowanym. Jednym z nich jest Maciej Zagórski z Podlasia Biała Podlaska.

Skład Unii Hrubieszów: Zagórski (46' Krawczuk), Pietrusiewicz (65' Smoła), Baran, zawodnik testowany I (60' A. Oleszczuk), Wiejak, Greniuk, Kazan, Kamiński (65' Steciuk), zawodnik testowany II, M. Oleszczuk, zawodnik testowany III, Drapsa

Kolejny sparing zagramy z Tomasovią Tomaszów Lubelski, w sobotę o godzinie 17:00 w Suścu.