2020-08-18 20:09  -  Patryk

Remis trampkarzy z Milanowem.

Dzisiejszy mecz podopieczni Piotra Stadnickiego zaczęli ospale. Już w 10 minucie przegrywaliśmy 0:2. Obydwie bramki straciliśmy po strzałach z dystansu, do czego przyczyniło się również złe ustawienie naszego bramkarza. Jeszcze przed przerwą bramkę kontaktową strzela Dawid Serba i pierwsza połowa kończy się wynikiem 1:2.

Po zmianie stron ponownie tracimy bramkę. Rywal znów zaskoczył naszego bramkarza strzałem z dystansu i mamy 1:3. Jednak nasi zawodnicy się nie poddają i walczą dalej. Najpierw drugą bramkę dla naszego zespołu z rzutu wolnego zdobywa Oliwier Stadnicki. Chwilę później po błędzie obrony przeciwnika, ten sam zawodnik doprowadza do remisu. W 70 minucie spotkania po akcji bokiem boiska i dośrodkowaniu piłki w pole karne strzałem głową na prowadzenie wyprowadza nas Oliwier Stadnicki, jednocześnie kompletując swojego drugiego hattricka w obecnym sezonie. W dalszej części meczu Unia nadal stwarza groźne sytuacje, ale niestety nie strzelamy więcej goli.  W odpowiedzi goście, w ostatniej akcji meczu oddają strzał, a piłka po rykoszecie zmyliła naszego bramkarza i tracimy bramkę. Wynik końcowy 4:4. Po rozegraniu dwóch kolejek nasza drużyna jest liderem tabeli Ligi Wojewódzkiej "Grupy B".

Unia Hrubieszów - LKS Milanów 4:4 (1:2)

Skład Unii Hrubieszów: Jakub Szymaszek, Dawid Stankiewicz, Mikołaj Krzywonos, Wiktor Jasiński, Jarosław Bednarczuk, Oliwier Stadnicki, Karol Gnap, Tomasz Pochylczuk, Dawid Serba, Erwin Stadnicki, Mateusz Olszak

Rezerwowi: Szymon Migas, Antoni Szabat, Hubert Boczkowski, Krzysztof Pochylczuk, Kacper Gaweł, Mateusz Hawryluk

Bramki: Dawid Serba, Oliwier Stadnicki x3

Kolejny mecz nasi trampkarze zagrają 26 Sierpnia o godzinie 16:00 z Orlętami Łuków. Spotkanie zostanie rozegrane w Łukowie.

Zdjęcia z meczu kliknij obok:   GALERIA