2020-08-31 01:21  -  Patryk

Wyniki grup młodzieżowych Unii Hrubieszów.

W ten weekend swoje mecze rozgrywali Juniorzy Młodsi, Trampkarze Starsi oraz Młodzicy Starsi Unii Hrubieszów.

Młodzik Starszy:

Podopieczni Mariusza Zająca pokonali w sobotę na wyjeździe OSiR Biłgoraj 4:1.

OSiR Biłgoraj - Unia Hrubieszów 1:4 (0:3)

Skład Unii Hrubieszów: Bartłomiej Gontarz, Leon Dąbrowski, Filip Turzyński, Bartosz Kozar, Bartłomiej Turzyński, Szymon Jasic, Szymon Nalepa, Bartłomiej Cebula, Szymon Pietraś

Rezerwowi: Michał Bednarczuk, Piotr Uszko, Patryk Bień, Filip Kokoć, Wiktor Lecko, Alan Duma, Kacper Kaniosz, Michał Szabat

Bramki: Bartosz Kozar 11', Alan Duma 23', Szymon Pietraś 36', Bartosz Kozar 54'

Następny mecz podopieczni Mariusza Zająca zagrają 05.09.2020 o godz. 11:00 z Brazylijskimi Szkółkami Piłkarskimi Lublin.

Trampkarz Starszy:

W niedzielę trampkarze starsi rozegrali na własnym boisku mecz z Victorią Parczew. Od pierwszych minut przeważaliśmy w tym spotkaniu i już w 10 minucie po składnej akcji bramkę zdobył Oliwier Stadnicki. W dalszej części pierwszej połowy popełniliśmy błąd w obronie i goście doprowadzili do remisu. Nadal atakowaliśmy i po kolejnej składnej akcji strzałem z dystansu Kacper Głowacz podwyższył wynik na 2:1 i tak takim rezultatem zakończyła się pierwsza połowa.

W drugiej połowie na boisku dominowali piłkarze Unii, a bramki strzelali kolejno Oliwier Stadnicki, Mateusz Olszak zdobył gola strzałem z dystansu. Chwile później kolejna składna akcja i piękny rajd naszego skrzydłowego Jarka Bednarczuka dośrodkowanie i strzał Mateusza Olszaka i bramka na 5:1. W końcówce spotkania piękny strzał z dystansu oddał Maksymilian Wąsak, który ustalił wynik meczu na 6:1. W drugiej części spotkania goście postraszyli nas nielicznymi strzałami z dystansu i próbowali sforsować naszą defensywę, jednak nasi obrońcy nie pozwolili gościom na zakończenie akcji groźnym strzałem. Dobrze też spisywał się w tym meczu nasz bramkarz Jakub Szymaszek

Unia Hrubieszów - Victoria Parczew 6:1 (2:1)

Skład Unii Hrubieszów: Jakub Szymaszek, Dawid Stankiewicz, Mikołaj Krzywonos, Wiktor Jasiński, Jarosław Bednarczuk, Kacper Głowacz, Oliwier Stadnicki, Karol Gnap, Tomasz Pochylczuk, Dawid Serba, Erwin Stadnicki

Rezerwowi: Mateusz Hawryluk, Szymon Migas, Antoni Szabat, Krzysztof Pochylczuk, Kacper Gaweł, Maciej Janiszek, Mateusz Olszak

Bramki: Oliwier Stadnicki 5', 49', Kacper Głowacz 32', Mateusz Olszak 57',62', Maksymilian Wąsak 70'

Kolejne spotkanie podopieczni Piotra Stadnickiego rozegrają w środę o 17:00 na wyjeździe w Lubartowie, natomiast w niedziele o godz.14:00 na własnym boisku podejmą Huragan Międzyrzec Podlaski.

Junior Młodszy:

Tego weekendu do udanych nie zaliczą natomiast nasi Juniorzy Młodsi, którzy ulegli na wyjeździe Lewartowi Lubartów, aż 11:0.

Lewart Lubartów - Unia Hrubieszów 11:0 (7:0)

Skład Unii Hrubieszów: Karol Kuczyński, Mateusz Zając, Mateusz Watras, Kacper Semeńczuk, Paweł Różniatowski, Mateusz Czerkawski, Dawid Jarosz, Wojciech Prokopowicz, Piotr Kiełbasa, Michał Jóźwiak, Gabriel Barszczewski

Rezerwowi: Szymon Woś, Michał Rutkowski, Borys Nowak, Igor Krawczuk

Kolejny mecz nasi juniorzy zagrają na własnym boisku z Ruchem Izbica. Spotkanie odbędzie się w sobotę 05.09.2020 o godz. 13:00.