2020-09-07 13:40  -  Patryk

Wyniki grup młodzieżowych Unii Hrubieszów.

W miniony weekend swoje mecze rozegrały grupy młodzieżowe Unii Hrubieszów.

Orlik Starszy:

Młodzi zawodnicy Unii  Hrubieszów prowadzeni przez Michała Wiejaka w tym tygodniu rozegrali turniej w Hrubieszowie.

Kryształ Werbkowice - Tomasovia Tomaszów Lubelski 5:0

Potok Sitno - Unia Hrubieszów 1:1 (karne 2:0)

Tabela końcowa:

2. Tomasovia Tomaszów Lubelski

3. Potok Sitno

4. Unia Hrubieszów

5-7. Ruch Machnów, Andoria Mircze, Perła Telatyn

Następny turniej Orlików Starszych zostanie rozegrany za tydzień w Tomaszowie Lubelskim

Młodzik Starszy:

Podopieczni Mariusza Zająca odnieśli doznali pierwszej porażki w sezonie. Młodzi piłkarze Unii Hrubieszów przegrali na własnym stadionie z Brazylijskimi Szkółkami Piłkarskimi (Lublin) 3:5.

Unia Hrubieszów - Brazylijskie Szkółki Piłkarskie (Lublin) 3:5

Skład Unii Hrubieszów: Bartłomiej Gontarz, Leon Dąbrowski, Bartosz Kozar, Wiktor Lecko, Bartosz Turzyński, Filip Turzyński, Szymon Nalepa, Szymon Jasic, Bartłomiej Gontarz, Bartłomiej Cebula

Rezerwowi: Szymon Pietraś, Alan Duma, Piotr Uszko, Michał Szabat, Filip Kokoć, Kacper Kaniosz, Patryk Bień, Michał Bednarczuk

Bramki dla Unii: Leon Dąbrowski, Bartosz Turzyński, Bartłomiej Cebula, Szymon Pietraś

Trampkarz Starszy:

Podopieczni Piotra Stadnickiego w zasadzie cały mecz gonili wynik dzisiejszego meczu i wywalczyli cenny punkt. Dziś Trampkarze Unii na własnym boisku podejmowali Huraganem Międzyrzec Podlaski. Goście zaatakowali mocno nasz zespół i w 5 minucie zdobyli bramkę. Chwilę później goście ponownie zaskoczyli nasza obronę i Unia przegrywała 0:2. Poddenerwowani gospodarze ruszyli do odrabiania strat. Po składnej akcji bokiem boiska Kacper Głowacz strzela bramkę kontaktową.Jeszcze przed przerwą piękne długie podanie Karola Gnapa i Oliwier Stadnicki w akcji sam na sam doprowadza do remisu. Wynik do przerwy 2:2.

Po zmianie stron sędzia podyktował kontrowersyjnego karnego dla gości, którzy zamienili go na bramkę. Ataki Unitów stawały się coraz mocniejsze i to oni przejęli inicjatywę, a goście ograniczali się do groźnych kontrataków. Jedną z naszych wielu sytuacji zamienił na bramkę Erwin Stadnicki. Następnie po groźnym kontrataku zawodnik Huraganu oddał piękny strzał z dystansu i wyprowadził gości na prowadzenie. Nasi Trampkarze nie opuścili głów i nadal atakowali. Stworzyli sobie kilka dogodnych sytuacji na wyrównanie, a nawet na wygrana. Niestety zawodziła skuteczność. W doliczonym czasie gry rzut różny dla gospodarzy. Dośrodkowanie i piękny strzał głową Karola Gnapa w lewy górny róg bramki. Bramkarz gości odprowadził piłkę wzrokiem która załopotała w sieci. Wynik końcowy 4:4.

Unia Hrubieszów - Huragan Międzyrzec Podlaski 4:4

Skład Unii Hrubieszów: Jakub Szymaszek, Maksymilian Wąsak, Wiktor Jasiński, Jarosław Bednarczuk, Kacper Głowacz, Brajan Gontarz, Oliwier Stadnicki, Karol Gnap, Tomasz Pochylczuk, Dawid Serba, Erwin Stadnicki

Rezerwowi: Mateusz Hawryluk, Antoni Szabat, Dawid Stankiewicz, Mikołaj Krzywonos, Kacper Gaweł, Maciej Janiszek, Mateusz Olszak

Bramki dla Unii Hrubieszów:Kacper Głowacz, Oliwier Stadnicki, Erwin Stadnicki, Karol Gnap.

Junior Młodszy:

Juniorzy młodsi Unii Hrubieszów wygrali na własnym boisku z Ruchem Izbica 1:0. W pierwszej połowie widoczna była przewaga naszej drużyny, a dwóch dogodnych sytuacji nie wykorzystał Mateusz Czerkawski. W 38 minucie spotkania sam na sam z bramkarzem gości znalazł się Dawid jarosz, który oddał strzał wprost w bramkarza. Na nasze szczęście piłka odbita od goalkeepera gości trafiła ponownie pod nogi Dawida, a ten wpakował futbolówkę do pustej bramki.

W drugiej połowie Ruch Izbica ruszył do ataku i próbował odrobić straty, ale też nasi zawodnicy mieli sytuacje na podwyższenie wyniku. Dobrych sytuacji niestety nie udało się zamienić na bramkę. Ostatecznie wygrywamy 1:0 i trzy punkty zostają w Hrubieszowie.

Unia Hrubieszów - Ruch Izbica 1:0 (0:0)

Skład Unii Hrubieszów: Kuczyński (60' Woś), Semeniuk, Watras, Zając, Prokopowicz, Jóźwiak, Kiełbasa, Czerkawski, Nowosad (76' Krawczuk), Jarosz, Barszczewski

Bramka: Dawid Jarosz