2020-09-30 13:37  -  Patryk

Unia - Victoria (zapowiedź meczu)

Unia - Victoria (zapowiedź meczu)

W niedzielę 4 października o godz. 15:00 w ramach XI kolejki IV ligi lubelskiej, Unia Hrubieszów podejmie na własnym boisku Victorię Żmudź. Spotkanie poprowadzi trójka sędziowska w składzie: Daniel Złotnicki, Piotr Kozłowski, Albert Kędzierski.

Unia Hrubieszów czekając na trudne domowe spotkanie musi przede wszystkim poprawić element gry  w ataku. W ostatnich spotkaniach rozegranych przez Unię Hrubieszów widać wyraźnie, że naszej drużynie ciężko jest stwarzać sobie dogodne sytuacje na zdobycie bramki. W Hrubieszowie zapowiada się prawdziwa walka o ligowe punkty, a o losach meczu może przesądzić jedna akcja. Dlatego też ważną rolę odegra koncentracja oraz zgrany kolektyw w zespole. Unia Hrubieszów podrażniona ostatnią porażką z Gryfem Gmina Zamość, teraz będzie chciała wrócić na zwycięską ścieżkę. Oczywiście łatwo nie będzie, ale Unia Hrubieszów już nie raz w swojej historii pokazała, że potrafi wyjść zwycięsko z trudnej batalii.

Victoria Żmudź to rewelacja tegorocznych rozgrywek. Zespół ze Żmudzi mając na swoim koncie osiem zwycięstw, jeden remis oraz jedną porażkę został wiceliderem IV ligi lubelskiej. Warto podkreślić, że Victoria od 15 sierpnia kontynuuje serię zwycięstw. W starciu z Unią, goście rzecz jasna będą chcieli kontynuować tak dobrą passę. Victoria po dziesięciu rozegranych kolejkach strzeliła łącznie 17 goli, tracąc zaledwie 5. To pokazuje, że w drużynie ze Żmudzi drzemie olbrzymi potencjał nie tylko w ataku, ale też w defensywie.