2020-10-12 13:07  -  Patryk

Wyniki grup młodzieżowych Unii Hrubieszów.

W miniony weekend swoje mecze rozegrały grupy młodzieżowe Unii Hrubieszów.

Młodzik Starszy:

Podopieczni Mariusza Zająca przegrali na własnym boisku z liderem Orlętami Radzyń Podlaski 1:2.

Unia Hrubieszów - Orlęta Radzyń Podlaski 1:2

Skład Unii Hrubieszów: Bartłomiej Gontarz, Leon Dąbrowski, Bartosz Kozar, Bartosz Turzyński, Wiktor Lecko, Szymon Nalepa, Szymon Jasic, Filip Turzyński, Bartłomiej Cebula

Rezerwowi: Patryk Bień, Alan Duma, Piotr Uszko, Filip Kokoć, Kacper Kaniosz, Szymon Pietraś

Bramka dla Unii: Alan Duma 14'

Trampkarz Starszy:

Trampkarze Unii rozegrali wyjazdowy mecz z Victoria Parczew. Gra na małym i ciasnym boisku nie sprzyjała naszej drużynie. Na początku spotkania pięknym strzałem popisał się Oliwier Stadnicki, ale piłka minimalnie ominęła słupek. Nie potrafiliśmy stworzyć sobie kolejnych dogodnych sytuacji w pierwszej odsłonie gry. Natomiast gospodarze wyprowadzili kilka groźnych kontrataków i trzy z nich zamienili na bramki. Do przerwy było 0:3.

Po zmianie stron piłkarze Unii mocno zaatakowali, ale nerwy brały górę i nie wykorzystaliśmy kilku dogodnych sytuacji. W 70 minucie sędzia podyktował kontrowersyjny rzut karny dla gospodarzy, ale zawodnik Parczewa pomylił się i trafił w słupek. W 75 minucie pięknym strzałem z dystansu bramkę dla Unii Hrubieszów zdobył Erwin Stadnicki, jednak ta bramka padła za późno żeby odrobić straty. W dalszej części meczu gospodarze postawili "autobus", a mu spiesząc się graliśmy zbyt nerwowo.

Mecz na boisku zakończył się wynikiem 3:1.Przed gwizdkiem końcowym nasza drużyna zgłosiła sędziemu sprawdzenie tożsamości zawodników gospodarzy. W trakcie sprawdzania okazało się że zawodnik który strzelił nam dwie bramki i asystował przy trzeciej był nieuprawniony do gry.

Dobrze że trener gospodarzy przyznał się do wystawienia do meczu nieuprawnionego zawodnika i przeprosił. A nieznany zawodnik (nie ujęty w protokole) grający z nr 3 na koszulce czmychnął przed gwizdkiem końcowym żeby nie ustalić jego tożsamości.

W najbliższym czasie LZPN prawdopodobnie podejmie decyzję o przyznaniu dla Unii walkowera i 3 pkt.

Victoria Parczew - Unia Hrubieszów 3:1

Skład Unii Hrubieszów: Erwin Stadnicki, Mikołaj Krzywonos, Wiktor Jasiński, Jarosław Bednarczuk, Kacper Głowacz, Dawid Stankieiwcz, Oliwier Stadnicki, Karol Gnap, Tomasz Pochylczuk, Maksymilian Wąsak, Mateusz Olszak

Rezerwowi: Jakub Szymaszek, Antoni Szabat, Dawid Serba, Brajan Gontarz, Maciej Janiszek Krzysztof Pochylczuk, Kacper Gaweł

Bramki dla Unii: Erwin Stadnicki 79'