2020-10-14 13:40  -  Patryk

Tomasovia - Unia (zapowiedź meczu)

Tomasovia - Unia (zapowiedź meczu)

W niedzielę 18 października o godz. 14:00 w ramach XIII kolejki IV ligi lubelskiej, Unia Hrubieszów zmierzy się na wyjeździe z Tomasovią Tomaszów Lubelski. Spotkanie poprowadzi trójka sędziowska w składzie: Mateusz Pizoń, Marcin Gawlik, Mateusz Grzelak.

Tomasovia Tomaszów Lubelski to aktualny lider IV ligi lubelskiej gr. II i kandydat do awansu na trzecioligowe boiska. Tomasovia jak przystało na lidera ma na swoim koncie imponujące statystyki. Zespół z Tomaszowa do tej pory wygrał 11 spotkań, raz tylko niespodziewanie zremisował z Kryształem Werbkowice. W starciu z Unią Hrubieszów Tomasovia jest zdecydowanym faworytem i zapewne gospodarze grając przed własną publicznością będą chcieli wygrać przekonywująco, prezentując przy tym ofensywny styl gry.

Unia Hrubieszów wybiera się do jaskini lwa. Nasz zespół czeka bardzo trudne wyjazdowe spotkanie z wymagającym rywalem. W takim spotkaniu trzeba będzie pokazać prawdziwy waleczny charakter. Nasza drużyna musi mieć odwagę i wiarę, że może mierzyć się z najsilniejszymi w tej lidze jak równy z równym. Unia Hrubieszów skazywana na pożarcie, będzie chciała na boisku w Tomaszowie Lubelskim powalczyć o jak najkorzystniejszy rezultat w kontekście, dalszej walki o górną część tabeli.  Tomasovia walczy o awans, Unia walczy o spokojne utrzymanie w IV lidze i mimo, że obie drużyny dzieli przepaść w ligowej tabeli, to można spodziewać się bardzo ciekawego i interesującego spotkania.