2021-02-18 11:46  -  Patryk

List otwarty do piłkarzy MKS Unia Hrubieszów.

List otwarty do piłkarzy MKS Unia Hrubieszów.

Szanowni Piłkarze!

Piszemy do Was w imieniu Zarządu Miejskiego Klubu Sportowego "Unia" Hrubieszów, który tak jak My - kibice przejmuje się losami naszego ukochanego klubu i nie pozostaje obojętny na jego problemy. Dlatego zwracamy się do Naszych piłkarzy, aby poruszyć ważne dla klubu problemy.

Jednym z ważniejszych problemów Unii Hrubieszów było zamieszanie organizacyjne w Klubie. Przez co nie mogliście należycie rozpocząć przygotowań do rundy wiosennej sezonu 2020/2021.

Mamy świadomość, że Walne Zebranie odbyło się dosyć późno i nowy Zarząd Klubu ma mało czasu, aby przygotować Was do nadchodzącej rundy wiosennej. Wiemy, że czekając od Grudnia do Lutego bez żadnych konkretów niektórzy z Was zastanawiali się nad zmianą barw inni natomiast może nad zakończeniem kariery. 

Czując jednak przywiązanie do Naszego klubu, który rok temu obchodził 75-lecie istnienia, pragniemy zrobić wszystko, żeby nie został wycofany  z rozgrywek. Wiemy, że dla części zawodników Unia to nie tylko klub, a coś więcej. Dlatego chcemy Was prosić, żebyście wznowili treningi i razem wspólnym kolektywem w tym trudnym dla Nas czasie powalczyli o utrzymanie w IV lidze. Jeżeli tego celu nie uda się osiągnąć, nikt nie będzie miał do Was żalu. W przypadku spadnięcia do Zamojskiej Klasy Okręgowej za rok wrócimy silniejsi! Natomiast wycofanie się z rozgrywek będzie równoznaczne z zaczęciem wszystkiego od początku od A klasy...

Dajcie radość hrubieszowskiemu środowisku sportowemu, które w Was zawsze wierzy, a młodym adeptom piłki nożnej, których niektórzy z Was trenują dajcie przykład walki o ukochany klub do samego końca!

Zarząd oraz administracja Miejskiego Klubu Sportowego Unia Hrubieszów.