2021-05-01 17:27  -  Patryk

Zwycięstwo trampkarzy w Łukowie.

Zwycięstwo trampkarzy w Łukowie.

W dniu dzisiejszym Trampkarze Unii Hrubieszów rozegrali wyjazdowy mecz w Łukowie.

Od pierwszych minut gospodarze mocno zaatakowali, ale Unia mądrze się broniła. Dobrze też spisywał się nasz bramkarz broniąc kilka groźnych strzałów. Po 15 minutach piłkarze z Hrubieszowa przejęli inicjatywę i stworzyli kilka groźnych sytuacji bramkowych z ataku pozycyjnego, a nadto oddali kilka groźnych strzałów z dystansu. Piłkarze z Łukowa dobrze grali w defensywie. Do przerwy gra była wyrównana i mieliśmy remis 0:0.

Po zmianie stron gra toczyła się pod jedną i druga bramką. W 60 minucie rzut różny dla Unii i po dośrodkowaniu Mateusza Olszaka, Karol Gnap strzałem sytuacyjnym z kolana wpakował piłkę do bramki. Po zdobytej bramce gospodarze rozzłoszczeni zepchnęli nas do gry obronnej mocnymi atakami, a Unia wyprowadzała zabójcze kontrataki. W 74 minucie po szybkim wyjściu Mikołaj Krzywonos podał w pole karne do Kacpra Głowacza, który z zimna krwią skierował piłkę do bramki. W 78 minucie po kolejnym szybkim kontrataku Kacper Głowacz podał piłkę do Oliwiera Stadnickiego, który w sytuacji sam na sam został brutalnie sfaulowany. Rzut karny, sam poszkodowany przepięknym strzałem podcinką zmylił bramkarza i ustalił wynik na 0:3.

Orlęta Łuków - Unia Hrubieszów 0:3 (0:0)

Skład Unii Hrubieszów: Jakub Szymaszek, Tomasz Pochylczuk, Mikołaj Krzywonos, Erwin Stadnicki, Jarosław Bednarczuk, Oliwier Stadnicki, Karol Gnap, Kacper Głowacz, Wiktor Jasiński, Mateusz Olszak, Dawid Stankiewicz

Rezerwowi: Mateusz Hawryluk, Maciej Janiszek, Kacper Gaweł, Krzysztof Pochylczuk, Maksymilian Wąsak, Antoni Szabat

Bramki:

Karol Gnap 60', Kacper Głowacz 74', Oliwier Stadnicki 78'