2021-06-02 16:40  -  Patryk

Po porażce ze Startem żelki podniosły się z kolan!

Po porażce ze Startem żelki podniosły się z kolan!

Po wysokiej porażce w Krasnymstawie piłkarze Unii Hrubieszów podnieśli się z kolan.

W dniu 02.06.2021r.  trampkarze starsi Unii Hrubieszów na własnym boisku rozegrali mecz z Lublinianką Lublin. Nasi zawodnicy rozegrali bardzo dobre spotkanie zarówno w obronie jak i w szybkim ataku. W pierwszej połowie mieliśmy kilka dogodnych sytuacji na otwarcie wyniku. Pierwsze 45 minut było wyrównane i zakończyło się bezbramkowym remisem.

W drugiej połowie obraz gry był podobny. W 65 minucie akcję rozpoczął Nasz bramkarz Jakub Szymaszek, który krótkim podaniem zagrał do Karola Gnapa, a ten urochomił Maksa Wąsaka, który odegrał do Kacpra Głowacza, a ten zrobił miejsce kapitanowi Unii Hrubieszów Oliwierowi Stadnickiemu, który w sytuacji sam na sam uderzył w długi róg bramki dając nam prowadzenie. Wystarczyły cztery podania piłki, która toczyła się jak po sznurku i piękny techniczny strzał, żeby zdobyć jedyną bramkę w meczu dającą nam cenne trzy punkty. Taką akcję bramkową można oglądać na okrągło bo jest na co patrzeć.

                                                       Unia Hrubieszów - Lublinianka Lublin 1:0 (0:0)

Skład Unii Hrubieszów: Jakub Szymaszek, Wiktor Jasiński, Mikołaj Krzywonos, Erwin Stadnicki, Kacper Głowacz, Oliwier Stadnicki, Karol Gnap, Maksymilian Wąsak, Tomasz Pochylczuk, Mateusz Olszak, Dawid Stankiewicz

Rezerwowi: Maciej Janiszek, Kacper Gaweł, Krzysztof Pochylczuk

Bramka: Oliwier Stadnicki 56'

Sędziowali: Tomasz Lenard, Jacek Tyszkiewicz, Wojciech Szewczuk