2021-06-09 11:00  -  Patryk

Przełamanie Juniorów Młodszych Unii Hrubieszów!

W końcu doczekaliśmy się pierwszej wygranej juniorów młodszych Unii Hrubieszów.

W dniu 09.06.2021r. podopieczni Piotra Wierzbickiego podjęli na własnym boisku aktualnego wicelidera I ligi wojewódzkiej grupy "C" - Lewart Lubartów.

Po dobrym spotkaniu drużyna Unii Hrubieszów pokonała wyżej notowanego rywala 2:0. W 15 minucie po zamieszaniu w polu karnym na listę strzelców wpisał się Mateusz Zając dając nam prowadzenie. Następnie gdy wydawało się, że takim wynikiem zakończy się pierwsza połowa, bramkę do szatni strzelił Karol Kuczyński, który po raz kolejny zagrał w ataku.

W drugiej połowie wynik nie uległ już zmianie i to zespół Unii Hrubieszów dopisał do swojego konta pierwsze trzy punkty.

Unia Hrubieszów - Lewart Lubartów 2:0 (2:0)

Skład Unii Hrubieszów: Borys, Filipczuk, Zając, Nowosad (77' Krawczuk), Kozak, Lackowski, Kiełbasa, Różniatowski, Semeńczuk, Kuczyński, Jarosz

Bramki: Zając 15', Kuczyński 44'

Kolejny, a zarazem ostatni mecz tego sezonu juniorzy Unii Hrubieszów rozegrają na obiektach Hrubieszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w dniu 26.06 (sobota) o godz. 14:00