2021-09-29 16:26  -  Patryk

Orion - Unia (zapowiedź meczu)

Orion - Unia (zapowiedź meczu)

W niedzielę 3 października o godz. 15:00, Unia Hrubieszów w ramach VII kolejki zamojskiej A-Klasy zmierzy się na wyjeździe z Orionem Stihl Jacnia. Mecz poprowadzi trójka sędziowska w składzie: Krzysztof Kuryj, Ernest Grela, Leszek Śliwiński.

Orion Stihl Jacnia po rozegraniu sześciu kolejek zajmuje przedostatnie trzynaste miejsce w tabeli zamojskiej Klasy-A, z dorobkiem tylko trzech punktów. Bilans spotkań wygląda następująco: jedno zwycięstwo oraz pięć porażek. Po ostatniej dość wysokiej porażce z rezerwami Gryfa Gmina Zamość drużyna z Jacni będzie chciała za wszelką cenę wygrać zwłaszcza, że grać będzie przed własną publicznością.

Unia Hrubieszów staje przed kolejnym ważnym, a zarazem trudnym spotkaniem. Gospodarze będąc podrażnieni ostatnią wysoką porażką zrobią wszystko, aby pokrzyżować cele oraz założenia taktyczne, które przed drużyną stawia trener Waldemar Kogut. Unia będzie musiała pokazać w Jacni swój charakter oraz wolę walki. Dodatkowo znaczenie w tym spotkaniu będzie miała wręcz surowa dyscyplina taktyczna. Na koniec jednak trzeba napisać jasno, do Jacni Unia Hrubieszów wybiera się po zwycięstwo. Cel jest jasny i każdemu dobrze znany!