2021-10-07 11:49  -  Patryk

Unia - Sokół (zapowiedź meczu)

Unia - Sokół (zapowiedź meczu)

W niedzielę 10 października o godz. 15:00 w ramach VIII kolejki zamojskiej A-Klasy, Unia Hrubieszów zmierzy się z Sokołem Zwierzyniec. Mecz poprowadzi trójka sędziowska w składzie: Kacper Gil, Grzegorz Szykuła, Ernest Grela.

Unia Hrubieszów po raz kolejny zagra przed własną publicznością i będzie chciała to uczynić prezentując ofensywną oraz skuteczną grę. Podopieczni Waldemara Koguta zdają sobie sprawę z siły jaką prezentuje przeciwnik, dlatego też nie ma tutaj mowy o luźnym podejściu do meczu. Unia Hrubieszów już od pierwszych minut będzie chciała pokazać swój waleczny charakter, mobilizację oraz chęć realizacji założonego wcześniej celu. Tym celem jest zwycięstwo, ale o tym już chyba wszyscy w Hrubieszowie dobrze wiedzą.

Sokół Zwierzyniec jak do tej pory zgromadził na swoim koncie 9 punktów, co daje dziesiątą lokatę w tabeli zamojskiej A-Klasy. Bilans spotkań wygląda następująco: trzy zwycięstwa oraz cztery porażki. Warto zauważyć, że zespół ze Zwierzyńca żadnego meczu nie zakończył remisem, a to oznacza, że Sokół w każdym meczu stawia wszystko na jedną kartę i z boiska schodzi z tarczą lub na tarczy. Możemy być pewni, że drużyna ze Zwierzyńca w Hrubieszowie nie będzie kalkulować, a walczyć o zwycięstwo. 


Poprosiliśmy o wytypowanie wyniku meczu naszego kapitana.

Krystian Kuron: 3-0.


Uwaga!

Wejście tylko od strony ulicy Ciesielczuka!

Cena biletu: 5 zł