2021-10-13 13:35  -  Patryk

Tarpan - Unia (zapowiedź meczu)

Tarpan - Unia (zapowiedź meczu)

W niedzielę 17 października o godz. 14:00 w ramach IX kolejki zamojskiej A-Klasy, Unia Hrubieszów zmierzy się na wyjeździe z Tarpanem Korchów. Spotkanie poprowadzi trójka sędziowska w składzie: Bartosz Barda, Zbigniew Szymala, Jacek Swatowski.

Tarpan Korchów po ośmiu rozegranych kolejkach zajmuje czwarte miejsce w tabeli z dorobkiem 17 punktów. Bilans spotkań wygląda następująco: pięć zwycięstw, dwa remisy oraz jedna porażka. W ostatnim meczu Tarpan pokonał na wyjeździe rezerwy Gryfa Gmina Zamość 1:4 i tym samym potwierdził swoją wysoką dyspozycję. W meczu z Unią zespół z Korchowa, będzie chciał powtórzyć tak dobry wynik, tym razem na własnym terenie. Tarpan to solidny zespół, który w piłkę grać potrafi. 

Zawodnicy Unii Hrubieszów zdają sobie sprawę, że czeka ich ciężkie spotkanie wyjazdowe. To będzie starcie z bardzo wymagającym przeciwnikiem. Dlatego też w meczu z Tarpanem zawodnicy Waldemara Koguta, będą musieli być maksymalnie skoncentrowani oraz zmobilizowani. W takich spotkaniach nie można sobie pozwolić na jakikolwiek błąd, tutaj będzie liczyła się rozważna gra w obronie oraz 100% skuteczność pod bramką rywala. Unia Hrubieszów to zespół, który walczy w każdym meczu od pierwszego do ostatniego gwizdka sędziego. Nie inaczej będzie w Korchowie. Unia Hrubieszów będzie zainteresowana tylko zwycięstwem.

Zarówno Tarpan jak i Unia za swój cel obrali zwycięstwo w tym spotkaniu. To wszystko powoduje, że kibice w Korchowie będą świadkami bardzo emocjonującego spotkania. Obie drużyny w piłkę grać potrafią, więc można się spodziewać, że kibice obejrzą kawał dobrego futbolu.