2022-04-27 12:02  -  Patryk

Olender - Unia (zapowiedź meczu)

Olender - Unia (zapowiedź meczu)

W sobotę 30 kwietnia o godz. 17:00 w ramach XVIII kolejki zamojskiej A-Klasy, Unia Hrubieszów zmierzy się z Olendrem Sól. Spotkanie poprowadzi trójka sędziowska w składzie: Krzysztof Komisarczuk, Kacper Pańko, Sławomir Radliński.

Olender tej wiosny to solidna i mocna drużyna, o czym świadczy awans na czwarte miejsce w tabeli zamojskiej A-Klasy. Olender Sól w rundzie rewanżowej wygrał przed własną publicznością z Ostoją Skierbieszów 3:1 oraz z Gryfem II Gmina Zamość 2:1, a przed tygodniem zremisował w Chodywańcach 1:1. Teraz podopieczni trenera Arkadiusza Rymarza wracają na własne boisko i zapewne zrobią wszystko, żeby zdobyć kolejne trzy punkty. Można więc się spodziewać, że drużyna z Soli nie postawi na grę schowaną w defensywie, a będzie chciała pokazać swoje wszystkie atuty w ataku. 

Unia Hrubieszów musi być przygotowana na mecz, w którym skala trudności zostanie podniesiona znacznie wyżej niż w dotychczasowych spotkaniach. Poprzeczka będzie zawieszona bardzo wysoko. Tylko odpowiednia koncentracja, motywacja oraz walka na boisku może przynieść korzystne rozstrzygnięcie. Zawodnicy Waldemara Koguta zdają sobie z tego wszystkiego sprawę. Wiedzą dokładnie jakie zadanie do wykonania ich czeka. Wiedzą, że jako drużyna muszą być zjednoczeni jak rodzina, że wspólnym wysiłkiem i wspólnym kolektywem mogą osiągnąć założony cel. 

W sobotnim meczu kibiców na stadionie w Soli czeka piłkarska uczta. Zagrają dwie drużyny, które wiosną jeszcze nie zaznały smaku porażki. Możemy być pewni, że widowisko będzie stało na wysokim poziomie.