2022-05-04 14:17  -  Patryk

Orkan - Unia (zapowiedź meczu)

Orkan - Unia (zapowiedź meczu)

W niedzielę 8 maja w ramach XIX kolejki, zamojskiej A-Klasy, Unia Hrubieszów zmierzy się na wyjeździe z Orkanem Bełżec. Mecz poprowadzi trójka sędziowska w składzie: Adrian Podolak, Robert Kędziora, Mariusz Szczurek. Początek spotkania o godz. 15:00.

Unia Hrubieszów wybiera się do Bełżca z bojowym nastawieniem, z chęcią powrotu na zwycięski szlak. Przed tygodniem podopieczni Waldemara Koguta zremisowali w Soli i był to jak do tej pory drugi remis Unistów w obecnych rozgrywkach. Mecz w Bełżcu pomiędzy miejscowym Orkanem, a Unią Hrubieszów jest zapowiadany jako hit XIX kolejki. Pozycja obu drużyn w tabeli oraz cele jakie wyznaczyły sobie obydwa zespoły sprawiają, że będzie to bardzo ciekawy, a zarazem emocjonujący mecz.

Orkan Bełżec dwa tygodnie temu przed własną publicznością pokonał 3:0 Ostoję Skierbieszów. Natomiast w ostatniej kolejce musiał pauzować z przymusu, ponieważ drużyna Gryfa II Gmina Zamość, nie wyszła na boisko. Teraz piłkarze z Bełżca wracają na własne boisko i z pewnością zechcą dopisać kolejne trzy punkty do swojego dorobku. Możemy być pewni, że Orkan grając na własnym terenie zrobi wszystko, aby wygrać ważne spotkanie z Unią Hrubieszów.

Unia Hrubieszów, będzie chciała zaprezentować się z jak najlepszej strony i pokazać, że remis przed tygodniem był tylko wypadkiem przy pracy. W Hrubieszowie zdają sobie sprawę z tego jak ważne jest to spotkanie. Drużyna Waldemara Koguta doskonale wie, że stawka tego meczu jest wysoka. Można być więc pewnym, że podopieczni Waldemara Koguta na boisko w Bełżcu wybiegną odpowiedni skoncentrowani. Unia Hrubieszów musi być przygotowana na walkę od pierwszych do ostatnich minut meczu. Ważne jest to, aby zrealizować przedmeczowe założenia taktyczne, które zapewne nakreśli drużynie przed meczem trener Waldemar Kogut. Ważna jest również wiara i przekonanie w to, że grając z silnym przeciwnikiem i to w dodatku na jego terenie można wywalczyć zwycięstwo.