2023-02-22 18:58  -  Patryk

Brat - Unia (zapowiedź meczu kontrolnego)

Brat - Unia (zapowiedź meczu kontrolnego)

Już w najbliższą niedzielę 26 lutego o godz. 14:00, Unia Hrubieszów rozegra swój trzeci mecz kontrolny. Spotkanie zostanie rozegrane na sztucznym boisku w Zamościu, a naszym rywalem będzie spadkowicz z IV ligi lubelskiej - Brat Siennica Nadolna. 

W okresie przygotowawczym Brat Siennica Nadolna rozegrał dwa mecze kontrolne. Dwa tygodnie temu uległ 0:2 Unii Rejowiec, a przed tygodniem został rozbity przez Omegę Stary Zamość, aż 1:9. Natomiast jeżeli chodzi o występy Brata w chełmskiej klasie okręgowej, to na półmetku rozgrywek zwodnicy z Siennicy Nadolnej plasują się w środku tabeli - na siódmym miejscu. Po rozegraniu trzynastu kolejek Brat pięć meczy wygrał, jeden zremisował oraz siedem razy z boiska schodził pokonany. Taki bilans spotkań pozwolił w ostatecznym rozrachunku na zdobycie szesnastu punktów.

W Unii Hrubieszów po rozegraniu dwóch spotkań kontrolnych panują bardzo dobre nastroje. Pomimo, że w każdym meczu brakowało kogoś z podstawowego składu i jak do tej pory Unia nie zagrała jeszcze w optymalnym składzie to podopieczni trenera Waldemara Koguta pokazali, że grać w piłkę potrafią.

Zapraszamy kibiców na to spotkanie!