2023-03-10 11:52  -  Patryk

Unia - Włodawianka (zapowiedź meczu)

Unia - Włodawianka (zapowiedź meczu)

Już w najbliższą niedzielę o godz. 13:00, Unia Hrubieszów rozegra swój czwarty mecz kontrolny. Po odwołanym meczu z Huczwą Tyszowce, to właśnie spotkanie z Włodawianką Włodawa zostanie rozegrane po raz pierwszy w tym sezonie na naturalnej murawie, przy ul. Ciesielczuka 2 w Hrubieszowie (boisko główne).  

W ostatnim meczu kontrolnym Włodawianka Włodawa pokonała, aż 5:0 Vitrum Wola Uhruska. Tak wysokie zwycięstwo na pewno zmotywuje podopiecznych trenera Marka Droba do tego, aby w meczu z Unią Hrubieszów ponownie pokazać się z dobrej strony. Prawdopodobnie w szeregach Włodawianki wystąpi były zawodnik hrubieszowskiej Unii - Michał Kuczyński. Natomiast jeżeli chodzi o występy Włodawianki w chełmskiej klasie okręgowej, to na półmetku rozgrywek zwodnicy z Włodawy plasują się na trzecim miejscu. Po rozegraniu trzynastu kolejek Włodawianka dziesięć spotkań wygrała, jedno zremisowała oraz dwa razy z boiska schodziła pokonana. Taki bilans spotkań pozwolił w ostatecznym rozrachunku na zdobycie trzydziestu jeden punktów.

W Unii Hrubieszów po rozegraniu trzech spotkań kontrolnych panują bardzo dobre nastroje. Pomimo, że w każdym meczu brakowało kogoś z podstawowego składu i jak do tej pory Unia nadal nie zagrała jeszcze w optymalnym składzie to podopieczni trenera Waldemara Koguta pokazali, że grać w piłkę potrafią i pokonali kolejno: Potok Sitno 3:1, Ruch Izbica 4:1 oraz Brat Siennica Nadolna 3:1. Niestety zarówno przed tygodniem jak i wczoraj spotkanie z Huczwą Tyszowce niedoszło do skutku. W związku z tym podopieczni trenera Waldemara Koguta na boisko powrócą po tygodniu przerwy. Jak ta przerwa od meczów wpłynęła na naszych zawodników? Przekonamy się już w niedzielę!

Zapraszamy kibiców na to spotkanie!