Terminarz

Drużyna: Junior Młodszy

Sezon: 2020/2021

Liga: I liga Wojewódzka "Grupa C"

Kolejka 1

Gospodarze Wynik
Łada 1945 Biłgoraj 4 : 0 KS Lublinianka II
DĘBLIŃSKA SZKOŁA PIŁKARSKA UKS ORLIK DĘBLIN 0 : 4 Lewart Lubartów
UKS PN UNII WILKOŁAZ 2 : 0 Roztocze Szczebrzeszyn
Start 1944 Krasnystaw 3 : 5 Włodawianka Włodawa

Kolejka 2

Gospodarze Wynik
Włodawianka Włodawa 2 : 3 Łada 1945 Biłgoraj
Ruch Izbica 2 : 2 DĘBLIŃSKA SZKOŁA PIŁKARSKA UKS ORLIK DĘBLIN
Roztocze Szczebrzeszyn 5 : 1 Start 1944 Krasnystaw
DKS Gaudium ZAMOŚĆ 5 : 2 UKS PN UNII WILKOŁAZ

Kolejka 3

Gospodarze Wynik
Start 1944 Krasnystaw 4 : 5 DKS Gaudium ZAMOŚĆ
Łada 1945 Biłgoraj 1 : 5 Roztocze Szczebrzeszyn
UKS PN UNII WILKOŁAZ 0 : 4 Lewart Lubartów
KS Lublinianka II 1 : 1 Włodawianka Włodawa

Kolejka 4

Gospodarze Wynik
Lewart Lubartów 12 : 0 Start 1944 Krasnystaw
DKS Gaudium ZAMOŚĆ 3 : 4 Łada 1945 Biłgoraj
Ruch Izbica 1 : 5 UKS PN UNII WILKOŁAZ
Roztocze Szczebrzeszyn 2 : 0 KS Lublinianka II

Kolejka 5

Gospodarze Wynik
Włodawianka Włodawa 5 : 4 Roztocze Szczebrzeszyn
Start 1944 Krasnystaw 4 : 3 Ruch Izbica
Łada 1945 Biłgoraj 0 : 6 Lewart Lubartów
UKS PN UNII WILKOŁAZ 7 : 0 DĘBLIŃSKA SZKOŁA PIŁKARSKA UKS ORLIK DĘBLIN
KS Lublinianka II 13 : 1 DKS Gaudium ZAMOŚĆ

Kolejka 6

Gospodarze Wynik
Ruch Izbica 2 : 3 Łada 1945 Biłgoraj
Lewart Lubartów 3 : 1 KS Lublinianka II
DĘBLIŃSKA SZKOŁA PIŁKARSKA UKS ORLIK DĘBLIN 3 : 5 Start 1944 Krasnystaw
DKS Gaudium ZAMOŚĆ 2 : 0 Włodawianka Włodawa

Kolejka 7

Gospodarze Wynik
Włodawianka Włodawa 3 : 0 Lewart Lubartów
Łada 1945 Biłgoraj 3 : 4 DĘBLIŃSKA SZKOŁA PIŁKARSKA UKS ORLIK DĘBLIN
Roztocze Szczebrzeszyn 3 : 4 DKS Gaudium ZAMOŚĆ
KS Lublinianka II 1 : 0 Ruch Izbica

Kolejka 8

Gospodarze Wynik
Ruch Izbica 1 : 7 Włodawianka Włodawa
DĘBLIŃSKA SZKOŁA PIŁKARSKA UKS ORLIK DĘBLIN 2 : 1 KS Lublinianka II
UKS PN UNII WILKOŁAZ 2 : 1 Start 1944 Krasnystaw
Lewart Lubartów 4 : 0 Roztocze Szczebrzeszyn

Kolejka 9

Gospodarze Wynik
Włodawianka Włodawa 8 : 0 DĘBLIŃSKA SZKOŁA PIŁKARSKA UKS ORLIK DĘBLIN
Łada 1945 Biłgoraj 0 : 11 UKS PN UNII WILKOŁAZ
Roztocze Szczebrzeszyn 4 : 1 Ruch Izbica
DKS Gaudium ZAMOŚĆ : Lewart Lubartów

Kolejka 10

Gospodarze Wynik
Ruch Izbica : DKS Gaudium ZAMOŚĆ
Start 1944 Krasnystaw : Łada 1945 Biłgoraj
DĘBLIŃSKA SZKOŁA PIŁKARSKA UKS ORLIK DĘBLIN 1 : 4 Roztocze Szczebrzeszyn
UKS PN UNII WILKOŁAZ 4 : 2 KS Lublinianka II

Kolejka 11

Gospodarze Wynik
Włodawianka Włodawa : UKS PN UNII WILKOŁAZ
KS Lublinianka II : Start 1944 Krasnystaw
Lewart Lubartów : Ruch Izbica
DKS Gaudium ZAMOŚĆ : DĘBLIŃSKA SZKOŁA PIŁKARSKA UKS ORLIK DĘBLIN

Spotkania

Tabela

Seniorzy

Sezon: 2020/2021

IV liga Lubelska gr. II

Terminarz

Seniorzy

Kolejka: 14

Kłos Chełm  0 : Grom Różaniec
Victoria Żmudź  0 : Tomasovia Tomaszów Lubelski
Gryf Gmina Zamość   :   Granit Bychawa
Unia Białopole   :   Łada 1945 Biłgoraj
Kryształ Werbkowice   :   Huczwa Tyszowce

LikeBox

Statystyki

Statystyki są odświeżane co godzinę.

Liczba odwiedzin dzisiaj: 108

Liczba odwiedzin łącznie: 195059

Statystyki Szczegółowe