Terminarz

Drużyna: Junior Młodszy

Sezon: 2020/2021

Liga: I liga Wojewódzka "Grupa C" RW

Kolejka 1

Gospodarze Wynik
PAUZA : Ruch Izbica
MKS Lewart II Lubartów 3 : 0 DĘBLIŃSKA SZKOŁA PIŁKARSKA UKS ORLIK DĘBLIN
Ogniwo Wierzbica 7 : 6 Start 1944 Krasnystaw
Roztocze Szczebrzeszyn : UKS PN UNII WILKOŁAZ
KS Lublinianka 7 : 0 Łada 1945 Biłgoraj

Kolejka 2

Gospodarze Wynik
DĘBLIŃSKA SZKOŁA PIŁKARSKA UKS ORLIK DĘBLIN : PAUZA
Start 1944 Krasnystaw : Roztocze Szczebrzeszyn
KS Lublinianka : Ogniwo Wierzbica
UKS PN UNII WILKOŁAZ : DKS Gaudium Zamość
Łada 1945 Biłgoraj : Ruch Izbica

Kolejka 3

Gospodarze Wynik
Ogniwo Wierzbica : Łada 1945 Biłgoraj
Ruch Izbica : DĘBLIŃSKA SZKOŁA PIŁKARSKA UKS ORLIK DĘBLIN
DKS Gaudium Zamość : Start 1944 Krasnystaw
MKS Lewart II Lubartów : UKS PN UNII WILKOŁAZ
Roztocze Szczebrzeszyn : KS Lublinianka

Kolejka 4

Gospodarze Wynik
KS Lublinianka 2 : 4 DKS Gaudium Zamość
Łada 1945 Biłgoraj 6 : 2 DĘBLIŃSKA SZKOŁA PIŁKARSKA UKS ORLIK DĘBLIN
Start 1944 Krasnystaw 2 : 2 MKS Lewart II Lubartów
Ogniwo Wierzbica 2 : 1 Roztocze Szczebrzeszyn
UKS PN UNII WILKOŁAZ : PAUZA

Kolejka 5

Gospodarze Wynik
DKS Gaudium Zamość 1 : 2 Ogniwo Wierzbica
MKS Lewart II Lubartów 3 : 0 KS Lublinianka
Roztocze Szczebrzeszyn 0 : 1 Łada 1945 Biłgoraj
Ruch Izbica 3 : 4 UKS PN UNII WILKOŁAZ
PAUZA : Start 1944 Krasnystaw

Kolejka 6

Gospodarze Wynik
UKS PN UNII WILKOŁAZ 3 : 2 DĘBLIŃSKA SZKOŁA PIŁKARSKA UKS ORLIK DĘBLIN
Roztocze Szczebrzeszyn 2 : 1 DKS Gaudium Zamość
Ogniwo Wierzbica 1 : 2 MKS Lewart II Lubartów
KS Lublinianka : PAUZA
Start 1944 Krasnystaw 4 : 2 Ruch Izbica

Kolejka 7

Gospodarze Wynik
PAUZA : Ogniwo Wierzbica
DKS Gaudium Zamość 2 : 2 Łada 1945 Biłgoraj
MKS Lewart II Lubartów 3 : 1 Roztocze Szczebrzeszyn
DĘBLIŃSKA SZKOŁA PIŁKARSKA UKS ORLIK DĘBLIN 0 : 1 Start 1944 Krasnystaw
Ruch Izbica 2 : 4 KS Lublinianka

Kolejka 8

Gospodarze Wynik
Roztocze Szczebrzeszyn : PAUZA
Ogniwo Wierzbica 4 : 0 Ruch Izbica
Łada 1945 Biłgoraj 1 : 4 UKS PN UNII WILKOŁAZ
DKS Gaudium Zamość 3 : 1 MKS Lewart II Lubartów
KS Lublinianka 8 : 1 DĘBLIŃSKA SZKOŁA PIŁKARSKA UKS ORLIK DĘBLIN

Kolejka 9

Gospodarze Wynik
PAUZA : DKS Gaudium Zamość
Ruch Izbica 2 : 7 Roztocze Szczebrzeszyn
MKS Lewart II Lubartów 4 : 1 Łada 1945 Biłgoraj
UKS PN UNII WILKOŁAZ 3 : 2 Start 1944 Krasnystaw
DĘBLIŃSKA SZKOŁA PIŁKARSKA UKS ORLIK DĘBLIN 0 : 4 Ogniwo Wierzbica

Kolejka 10

Gospodarze Wynik
KS Lublinianka 3 : 2 UKS PN UNII WILKOŁAZ
MKS Lewart II Lubartów : PAUZA
Łada 1945 Biłgoraj 13 : 3 Start 1944 Krasnystaw
DKS Gaudium Zamość 6 : 3 Ruch Izbica
Roztocze Szczebrzeszyn 4 : 0 DĘBLIŃSKA SZKOŁA PIŁKARSKA UKS ORLIK DĘBLIN

Kolejka 11

Gospodarze Wynik
Start 1944 Krasnystaw : KS Lublinianka
PAUZA : Łada 1945 Biłgoraj
Ruch Izbica : MKS Lewart II Lubartów
DĘBLIŃSKA SZKOŁA PIŁKARSKA UKS ORLIK DĘBLIN : DKS Gaudium Zamość
UKS PN UNII WILKOŁAZ : Ogniwo Wierzbica

Zbiórka na rzecz Unii Hrubieszów!


Aby wesprzeć Nasz Klub ---> Kliknij Tutaj!

Spotkania

Tabela

Seniorzy

Sezon: 2020/2021

Hummel IV liga Lubelska "Grupa Spadkowa"

Tabela Hummel IV liga "Grupa Spadkowa"

Tabela z wliczonymi punktami z rundy zasadniczej. 

źródło. lzpn.pl

Terminarz

Seniorzy

Kolejka: 11

Bizon Jeleniec  2 : Łada 1945 Biłgoraj
Start 1944 Krasnystaw  2 : Unia Białopole
Górnik II Łęczna S.A.  2 : Kłos Chełm
Orlęta Łuków  0 : Gryf Gmina Zamość
Opolanin Opole Lubelskie  8 : Grom Różaniec
Więcej na Łączy Nas Piłka

LikeBox

Statystyki

Statystyki są odświeżane co godzinę.

Liczba odwiedzin dzisiaj: 319

Liczba odwiedzin łącznie: 339373

Statystyki Szczegółowe