Terminarz

Drużyna: Seniorzy

Sezon: 2021/2022

Liga: Zamojska "Kezza" A Klasa

Kolejka 1

Gospodarze Wynik
Orkan Bełżec 3 : 1 Potok Sitno
Ostoja Skierbieszów 4 : 0 Olender Sól
Sokół Zwierzyniec 3 : 1 Graf Chodywańce
Gryf II Gmina Zamość 0 : 3 Orzeł Tereszpol
Tarpan Korchów : START GMINA FRAMPOL
Orion Stihl Jacnia 1 : 5 Orion Dereźnia
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 2

Gospodarze Wynik
Olender Sól : START GMINA FRAMPOL
Szumy Susiec 1 : 5 Orkan Bełżec
Graf Chodywańce 4 : 5 Tarpan Korchów
Ostoja Skierbieszów 2 : 1 Gryf II Gmina Zamość
Orion Dereźnia 2 : 1 Sokół Zwierzyniec
Potok Sitno 7 : 0 Orion Stihl Jacnia
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 3

Gospodarze Wynik
START GMINA FRAMPOL : Graf Chodywańce
Sokół Zwierzyniec 2 : 5 Potok Sitno
Gryf II Gmina Zamość 4 : 1 Olender Sól
Tarpan Korchów 1 : 1 Orion Dereźnia
Orkan Bełżec 5 : 0 Orzeł Tereszpol
Orion Stihl Jacnia 1 : 7 Szumy Susiec
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 4

Gospodarze Wynik
Ostoja Skierbieszów 0 : 3 Orkan Bełżec
Olender Sól 3 : 4 Graf Chodywańce
Orion Dereźnia : START GMINA FRAMPOL
Potok Sitno 3 : 4 Tarpan Korchów
Szumy Susiec 1 : 3 Sokół Zwierzyniec
Orzeł Tereszpol 6 : 1 Orion Stihl Jacnia
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 5

Gospodarze Wynik
Graf Chodywańce 4 : 1 Orion Dereźnia
Orkan Bełżec 5 : 1 Gryf II Gmina Zamość
Orion Stihl Jacnia 5 : 3 Ostoja Skierbieszów
Sokół Zwierzyniec 3 : 1 Orzeł Tereszpol
Tarpan Korchów 2 : 0 Szumy Susiec
START GMINA FRAMPOL : Potok Sitno
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 6

Gospodarze Wynik
Olender Sól 4 : 1 Orion Dereźnia
Ostoja Skierbieszów 3 : 0 Sokół Zwierzyniec
Gryf II Gmina Zamość 5 : 0 Orion Stihl Jacnia
Potok Sitno 4 : 7 Graf Chodywańce
Szumy Susiec : START GMINA FRAMPOL
Orzeł Tereszpol 2 : 2 Tarpan Korchów
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 7

Gospodarze Wynik
Graf Chodywańce 3 : 2 Szumy Susiec
Orkan Bełżec 1 : 1 Olender Sól
Tarpan Korchów 0 : 2 Ostoja Skierbieszów
START GMINA FRAMPOL : Orzeł Tereszpol
Orion Dereźnia 2 : 5 Potok Sitno
Sokół Zwierzyniec 0 : 4 Gryf II Gmina Zamość
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 8

Gospodarze Wynik
Olender Sól 2 : 0 Potok Sitno
Szumy Susiec 6 : 0 Orion Dereźnia
Ostoja Skierbieszów : START GMINA FRAMPOL
Gryf II Gmina Zamość 1 : 4 Tarpan Korchów
Orkan Bełżec 3 : 2 Orion Stihl Jacnia
Orzeł Tereszpol 1 : 4 Graf Chodywańce
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 9

Gospodarze Wynik
Potok Sitno 3 : 3 Szumy Susiec
Graf Chodywańce 2 : 1 Ostoja Skierbieszów
Orion Stihl Jacnia 3 : 0 Olender Sól
Sokół Zwierzyniec 0 : 5 Orkan Bełżec
START GMINA FRAMPOL : Gryf II Gmina Zamość
Orion Dereźnia 5 : 1 Orzeł Tereszpol
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 10

Gospodarze Wynik
Olender Sól 0 : 0 Szumy Susiec
Orzeł Tereszpol 2 : 3 Potok Sitno
Ostoja Skierbieszów 0 : 0 Orion Dereźnia
Orkan Bełżec 6 : 0 Tarpan Korchów
Orion Stihl Jacnia 2 : 4 Sokół Zwierzyniec
Gryf II Gmina Zamość 0 : 2 Graf Chodywańce
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 11

Gospodarze Wynik
START GMINA FRAMPOL : Orkan Bełżec
Orion Dereźnia 7 : 1 Gryf II Gmina Zamość
Potok Sitno 3 : 1 Ostoja Skierbieszów
Sokół Zwierzyniec 2 : 4 Olender Sól
Tarpan Korchów 2 : 0 Orion Stihl Jacnia
Szumy Susiec 3 : 1 Orzeł Tereszpol
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 12

Gospodarze Wynik
Olender Sól 5 : 3 Orzeł Tereszpol
Sokół Zwierzyniec 1 : 3 Tarpan Korchów
Ostoja Skierbieszów 0 : 4 Szumy Susiec
Orkan Bełżec 2 : 2 Graf Chodywańce
Orion Stihl Jacnia : START GMINA FRAMPOL
Gryf II Gmina Zamość 4 : 2 Potok Sitno
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 13

Gospodarze Wynik
Tarpan Korchów 0 : 1 Olender Sól
START GMINA FRAMPOL : Sokół Zwierzyniec
Graf Chodywańce 1 : 0 Orion Stihl Jacnia
Orion Dereźnia 1 : 3 Orkan Bełżec
Szumy Susiec 1 : 0 Gryf II Gmina Zamość
Orzeł Tereszpol 2 : 1 Ostoja Skierbieszów
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 14

Gospodarze Wynik
START GMINA FRAMPOL : Tarpan Korchów
Graf Chodywańce 4 : 1 Sokół Zwierzyniec
Potok Sitno 2 : 2 Orkan Bełżec
Orzeł Tereszpol 4 : 2 Gryf II Gmina Zamość
Orion Dereźnia 4 : 2 Orion Stihl Jacnia
Olender Sól 3 : 1 Ostoja Skierbieszów
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 15

Gospodarze Wynik
START GMINA FRAMPOL : Olender Sól
Tarpan Korchów 2 : 5 Graf Chodywańce
Gryf II Gmina Zamość 2 : 2 Ostoja Skierbieszów
Orkan Bełżec 5 : 0 Szumy Susiec
Orion Stihl Jacnia 2 : 6 Potok Sitno
Sokół Zwierzyniec 0 : 2 Orion Dereźnia
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 16

Gospodarze Wynik
Graf Chodywańce : START GMINA FRAMPOL
Potok Sitno 1 : 2 Sokół Zwierzyniec
Olender Sól 2 : 1 Gryf II Gmina Zamość
Orion Dereźnia 1 : 1 Tarpan Korchów
Orzeł Tereszpol 2 : 5 Orkan Bełżec
Szumy Susiec 1 : 1 Orion Stihl Jacnia
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 17

Gospodarze Wynik
START GMINA FRAMPOL : Orion Dereźnia
Sokół Zwierzyniec 3 : 0 Szumy Susiec
Graf Chodywańce 1 : 1 Olender Sól
Orkan Bełżec 3 : 0 Ostoja Skierbieszów
Tarpan Korchów 2 : 1 Potok Sitno
Orion Stihl Jacnia 6 : 0 Orzeł Tereszpol
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 18

Gospodarze Wynik
Potok Sitno : START GMINA FRAMPOL
Orion Dereźnia 0 : 4 Graf Chodywańce
Szumy Susiec 2 : 5 Tarpan Korchów
Ostoja Skierbieszów 3 : 2 Orion Stihl Jacnia
Gryf II Gmina Zamość 0 : 3 Orkan Bełżec
Orzeł Tereszpol 2 : 2 Sokół Zwierzyniec
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 19

Gospodarze Wynik
START GMINA FRAMPOL : Szumy Susiec
Sokół Zwierzyniec 5 : 0 Ostoja Skierbieszów
Graf Chodywańce 2 : 1 Potok Sitno
Tarpan Korchów 2 : 0 Orzeł Tereszpol
Orion Stihl Jacnia 1 : 2 Gryf II Gmina Zamość
Orion Dereźnia 0 : 2 Olender Sól
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 20

Gospodarze Wynik
Orzeł Tereszpol : START GMINA FRAMPOL
Potok Sitno 2 : 1 Orion Dereźnia
Olender Sól 1 : 3 Orkan Bełżec
Szumy Susiec 6 : 2 Graf Chodywańce
Gryf II Gmina Zamość 2 : 6 Sokół Zwierzyniec
Ostoja Skierbieszów 1 : 2 Tarpan Korchów
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 21

Gospodarze Wynik
START GMINA FRAMPOL : Ostoja Skierbieszów
Graf Chodywańce : Orzeł Tereszpol
Orion Stihl Jacnia : Orkan Bełżec
Tarpan Korchów : Gryf II Gmina Zamość
Orion Dereźnia : Szumy Susiec
Potok Sitno : Olender Sól
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 22

Gospodarze Wynik
Gryf II Gmina Zamość : START GMINA FRAMPOL
Ostoja Skierbieszów : Graf Chodywańce
Olender Sól : Orion Stihl Jacnia
Szumy Susiec : Potok Sitno
Orzeł Tereszpol : Orion Dereźnia
Orkan Bełżec : Sokół Zwierzyniec
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 23

Gospodarze Wynik
Graf Chodywańce : Gryf II Gmina Zamość
Tarpan Korchów : Orkan Bełżec
Sokół Zwierzyniec : Orion Stihl Jacnia
Szumy Susiec : Olender Sól
Orion Dereźnia : Ostoja Skierbieszów
Potok Sitno : Orzeł Tereszpol
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 24

Gospodarze Wynik
Olender Sól : Sokół Zwierzyniec
Orkan Bełżec : START GMINA FRAMPOL
Orzeł Tereszpol : Szumy Susiec
Gryf II Gmina Zamość : Orion Dereźnia
Orion Stihl Jacnia : Tarpan Korchów
Ostoja Skierbieszów : Potok Sitno
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 25

Gospodarze Wynik
Tarpan Korchów : Sokół Zwierzyniec
START GMINA FRAMPOL : Orion Stihl Jacnia
Graf Chodywańce : Orkan Bełżec
Potok Sitno : Gryf II Gmina Zamość
Szumy Susiec : Ostoja Skierbieszów
Orzeł Tereszpol : Olender Sól
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 26

Gospodarze Wynik
Ostoja Skierbieszów : Orzeł Tereszpol
Olender Sól : Tarpan Korchów
Sokół Zwierzyniec : START GMINA FRAMPOL
Orion Stihl Jacnia : Graf Chodywańce
Orkan Bełżec : Orion Dereźnia
Gryf II Gmina Zamość : Szumy Susiec
Więcej na Łączy Nas Piłka

Spotkania

Tabela

Seniorzy

Sezon: 2021/2022

Zamojska "Kezza" A Klasa

Terminarz

Seniorzy

Kolejka: 20

Orzeł Tereszpol   :   START GMINA FRAMPOL
Potok Sitno  2 : Orion Dereźnia
Olender Sól  1 : Orkan Bełżec
Szumy Susiec  6 : Graf Chodywańce
Gryf II Gmina Zamość  2 : Sokół Zwierzyniec
Ostoja Skierbieszów  1 : Tarpan Korchów
Więcej na Łączy Nas Piłka

LikeBox

Statystyki

Statystyki są odświeżane co godzinę.

Liczba odwiedzin dzisiaj: 599

Liczba odwiedzin łącznie: 569904

Statystyki Szczegółowe