Terminarz

Drużyna: Junior Młodszy

Sezon: 2021/2022

Liga: I liga Wojewódzka "Grupa C"

Kolejka 1

Gospodarze Wynik
AT CHAMPION BIAŁA PODLASKA 0 : 27 Łada 1945 Biłgoraj
Huragan Międzyrzec Podlaski 0 : 8 Orlęta-Spomlek Radzyń Podl.
Ruch Popkowice-Zadworze 7 : 3 Roztocze Szczebrzeszyn
Vrotcovia Lublin 7 : 1 Start1944 II Krasnystaw
LKS Milanów 2 : 0 Granit Bychawa
DKS Gaudium Zamość 2 : 2 DĘBLIŃSKA SZKOŁA PIŁKARSKA UKS ORLIK DĘBLIN
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 2

Gospodarze Wynik
Roztocze Szczebrzeszyn 2 : 8 DKS Gaudium Zamość
Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. 13 : 0 AT CHAMPION BIAŁA PODLASKA
Łada 1945 Biłgoraj 8 : 3 Vrotcovia Lublin
Uczniowski Klub Sportowy Widok SP 51 9 : 2 Start1944 II Krasnystaw
Granit Bychawa 3 : 1 Huragan Międzyrzec Podlaski
DĘBLIŃSKA SZKOŁA PIŁKARSKA UKS ORLIK DĘBLIN 2 : 4 LKS Milanów
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 3

Gospodarze Wynik
Huragan Międzyrzec Podlaski 3 : 3 DĘBLIŃSKA SZKOŁA PIŁKARSKA UKS ORLIK DĘBLIN
AT CHAMPION BIAŁA PODLASKA 0 : 11 Granit Bychawa
LKS Milanów 2 : 2 Roztocze Szczebrzeszyn
Start1944 II Krasnystaw 5 : 6 Łada 1945 Biłgoraj
Vrotcovia Lublin 0 : 7 Orlęta-Spomlek Radzyń Podl.
Ruch Popkowice-Zadworze 4 : 1 Uczniowski Klub Sportowy Widok SP 51
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 4

Gospodarze Wynik
Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. 6 : 0 Start1944 II Krasnystaw
Granit Bychawa 3 : 2 Vrotcovia Lublin
Roztocze Szczebrzeszyn 5 : 1 Huragan Międzyrzec Podlaski
DĘBLIŃSKA SZKOŁA PIŁKARSKA UKS ORLIK DĘBLIN 7 : 2 AT CHAMPION BIAŁA PODLASKA
Uczniowski Klub Sportowy Widok SP 51 3 : 2 Łada 1945 Biłgoraj
Ruch Popkowice-Zadworze 2 : 1 DKS Gaudium Zamość
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 5

Gospodarze Wynik
AT CHAMPION BIAŁA PODLASKA 2 : 14 Roztocze Szczebrzeszyn
Łada 1945 Biłgoraj 3 : 3 Orlęta-Spomlek Radzyń Podl.
DKS Gaudium Zamość 2 : 3 Uczniowski Klub Sportowy Widok SP 51
LKS Milanów 0 : 7 Ruch Popkowice-Zadworze
Vrotcovia Lublin 3 : 5 DĘBLIŃSKA SZKOŁA PIŁKARSKA UKS ORLIK DĘBLIN
Start1944 II Krasnystaw 0 : 0 Granit Bychawa
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 6

Gospodarze Wynik
Granit Bychawa 1 : 6 Łada 1945 Biłgoraj
DKS Gaudium Zamość 6 : 1 LKS Milanów
Uczniowski Klub Sportowy Widok SP 51 1 : 0 Orlęta-Spomlek Radzyń Podl.
Roztocze Szczebrzeszyn 8 : 2 Vrotcovia Lublin
DĘBLIŃSKA SZKOŁA PIŁKARSKA UKS ORLIK DĘBLIN 5 : 0 Start1944 II Krasnystaw
Ruch Popkowice-Zadworze 6 : 0 Huragan Międzyrzec Podlaski
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 7

Gospodarze Wynik
Huragan Międzyrzec Podlaski 0 : 3 DKS Gaudium Zamość
AT CHAMPION BIAŁA PODLASKA 0 : 13 Ruch Popkowice-Zadworze
Łada 1945 Biłgoraj 4 : 1 DĘBLIŃSKA SZKOŁA PIŁKARSKA UKS ORLIK DĘBLIN
Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. 3 : 1 Granit Bychawa
LKS Milanów 0 : 3 Uczniowski Klub Sportowy Widok SP 51
Start1944 II Krasnystaw 9 : 5 Roztocze Szczebrzeszyn
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 8

Gospodarze Wynik
Uczniowski Klub Sportowy Widok SP 51 6 : 0 Granit Bychawa
DĘBLIŃSKA SZKOŁA PIŁKARSKA UKS ORLIK DĘBLIN 2 : 1 Orlęta-Spomlek Radzyń Podl.
Roztocze Szczebrzeszyn 3 : 8 Łada 1945 Biłgoraj
Ruch Popkowice-Zadworze 5 : 0 Vrotcovia Lublin
DKS Gaudium Zamość 3 : 0 AT CHAMPION BIAŁA PODLASKA
LKS Milanów 5 : 1 Huragan Międzyrzec Podlaski
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 9

Gospodarze Wynik
Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. 3 : 0 Roztocze Szczebrzeszyn
Vrotcovia Lublin 0 : 7 DKS Gaudium Zamość
AT CHAMPION BIAŁA PODLASKA 2 : 9 LKS Milanów
Huragan Międzyrzec Podlaski 0 : 4 Uczniowski Klub Sportowy Widok SP 51
Start1944 II Krasnystaw 0 : 3 Ruch Popkowice-Zadworze
Granit Bychawa 2 : 1 DĘBLIŃSKA SZKOŁA PIŁKARSKA UKS ORLIK DĘBLIN
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 10

Gospodarze Wynik
Uczniowski Klub Sportowy Widok SP 51 2 : 1 DĘBLIŃSKA SZKOŁA PIŁKARSKA UKS ORLIK DĘBLIN
DKS Gaudium Zamość 5 : 3 Start1944 II Krasnystaw
Roztocze Szczebrzeszyn 1 : 2 Granit Bychawa
Ruch Popkowice-Zadworze 3 : 0 Łada 1945 Biłgoraj
LKS Milanów 4 : 1 Vrotcovia Lublin
Huragan Międzyrzec Podlaski 9 : 1 AT CHAMPION BIAŁA PODLASKA
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 11

Gospodarze Wynik
AT CHAMPION BIAŁA PODLASKA 0 : 15 Uczniowski Klub Sportowy Widok SP 51
Start1944 II Krasnystaw 3 : 1 LKS Milanów
Łada 1945 Biłgoraj 2 : 5 DKS Gaudium Zamość
Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. 1 : 2 Ruch Popkowice-Zadworze
DĘBLIŃSKA SZKOŁA PIŁKARSKA UKS ORLIK DĘBLIN : Roztocze Szczebrzeszyn
Vrotcovia Lublin : Huragan Międzyrzec Podlaski
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 12

Gospodarze Wynik
DKS Gaudium Zamość : Orlęta-Spomlek Radzyń Podl.
AT CHAMPION BIAŁA PODLASKA : Vrotcovia Lublin
Uczniowski Klub Sportowy Widok SP 51 : Roztocze Szczebrzeszyn
LKS Milanów : Łada 1945 Biłgoraj
Ruch Popkowice-Zadworze : Granit Bychawa
Huragan Międzyrzec Podlaski : Start1944 II Krasnystaw
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 13

Gospodarze Wynik
Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. : LKS Milanów
Granit Bychawa : DKS Gaudium Zamość
Łada 1945 Biłgoraj : Huragan Międzyrzec Podlaski
DĘBLIŃSKA SZKOŁA PIŁKARSKA UKS ORLIK DĘBLIN : Ruch Popkowice-Zadworze
Vrotcovia Lublin : Uczniowski Klub Sportowy Widok SP 51
Start1944 II Krasnystaw : AT CHAMPION BIAŁA PODLASKA
Więcej na Łączy Nas Piłka

Spotkania

Tabela

Seniorzy

Sezon: 2021/2022

Zamojska "Kezza" A Klasa

Terminarz

Seniorzy

Kolejka: 9

Potok Sitno  3 : Szumy Susiec
Graf Chodywańce  2 : Ostoja Skierbieszów
Orion Stihl Jacnia  3 : Olender Sól
Sokół Zwierzyniec  0 : Orkan Bełżec
START GMINA FRAMPOL  0 : Gryf II Gmina Zamość
Orion Dereźnia  5 : Orzeł Tereszpol
Więcej na Łączy Nas Piłka

LikeBox

Statystyki

Statystyki są odświeżane co godzinę.

Liczba odwiedzin dzisiaj: 53

Liczba odwiedzin łącznie: 440980

Statystyki Szczegółowe