2020-09-02 22:26  -  Patryk

Trampkarze wygrywają w Lubartowie.

Trampkarze wygrywają w Lubartowie.

Dzisiaj Trampkarze Unii Hrubieszów rozegrali wyjazdowy mecz z OSiR-em Lubartów. Już w pierwszych minutach po składnych akcjach mieliśmy co najmniej trzy stuprocentowe sytuacje, ale zawodziła skuteczność. Dwa razy sam na sam z bramkarzem znalazł się Oliwier Stadnicki, a raz Maksymilian Wąsak ale nie potrafili umieścić piłki w bramce gospodarzy. W 18 minucie po dobrym rozegraniu bokiem boiska i dośrodkowaniu piłki w pole karne Erwin Stadnicki oddał piękny strzał lewa noga i wyprowadził Unię na prowadzenie. Pomimo ciągłych ataków Unii Hrubieszów i kilku dogodnych sytuacji naszych piłkarzy nie potrafiliśmy podwyższyć wyniku. Do przerwy było 0:1.

W drugiej odsłonie piłkarze Unii zdominowali gospodarzy i przeprowadzali groźne ataki, ale ponownie zawodziła skuteczność. Akcja prawą strona boiska i dośrodkowanie Dawida Serby, ale w tej sytuacji bramkarz gospodarzy wybrał piłkę spod nóg naszego napastnika. Kolejna kombinacyjna akcja, tym razem środkiem boiska Oliwier Stadnicki zagrał piłkę w uliczkę do Kacpra Głowacza, który pozostał w akcji sam na sam z bramkarzem, ale górą był bramkarz drużyny z Lubartowa, który obronił ten strzał. Piłkarze Unii oddali kilka ładnych strzałów z dystansu, ale dobrze sprawował się goalkeeper gospodarzy, który popisał się świetnymi interwencjami. W 75 minucie ponownie składną akcję przeprowadzili naisi zawodnicy, lewa stroną boiska ładnym dryblingiem popisał się Kacper Głowacz i wyłożył piłkę, a Mikołaj Krzywonos umieścił futbolówkę w siatce podwyższając wynik na 0:2.

W końcówce spotkania gospodarze wyprowadzali kilka groźnych kontrataków, ale świetnie grali nasi obrońcy Karol Gnap, Wiktor Jasiński, Tomasz Pochylczuk i Brajan Gontarz oraz dobrze spisywał się nasz bramkarz Jakub Szymaszek. Ostateczny wynik spotkania 0:2.

MOSiR/Orlik Lubartów - Unia Hrubieszów 0:2 (0:1)

Skład Unii Hrubieszów: Jakub Szymaszek, Dawid Stankiewicz, Maksymilian Wąsak, Wiktor Jasiński, Mikołaj Krzywonos, Kacper Głowacz, Oliwier Stadnicki. Karol Gnap, Tomasz Pochylczuk, Dawid Serba, Erwin Stadnicki

Rezerwowi: Mateusz Hawryluk, Antoni Szabat, Brajan Gontarz, Krzysztof Pochylczuk, Kacper Gaweł. Maciej Zając, Mateusz Olszak

Bramki: Erwin Stadnicki, Mikołaj Krzywonos