Oferta dla Sponsorów


Szanowni Państwo!

Zarząd Miejskiego Klubu Sportowego "Unia" Hrubieszów zwraca się z uprzejmą prośbą o udzielenie wsparcia finansowego na działalność statutową naszego klubu, którego głównym celem jest między innymi: popularyzacja piłki nożnej wśród dzieci i młodzieży szkolnej z terenu Gminy Miejskiej Hrubieszów oraz promocję zdrowego stylu życia.

Unia Hrubieszów to jedna z najstarszych drużyn w województwie lubelskim z blisko 80 letnią tradycją. W swojej historii wyszkoliliśmy z sukcesami liczne grono piłkarzy, którzy godnie reprezentują Nasz region nie tylko w powiecie lecz również w całej Polsce. Obecnie zajmujemy się szkoleniem blisko 150 piłkarzy w siedmiu kategoriach wiekowych tj.: Senior, Junior Młodszy, Trampkarz Młodszy, Młodzik Młodszy, Orlik Starszy, Żak Starszy, Skrzat.

Nasze drużyny nieprzerwanie od kilkunastu lat z sukcesami występują w rozgrywkach organizowanych zarówno przez Zamojski Okręgowy Związek Piłki Nożnej, jak i  w ligach wojewódzkich pod nadzorem Lubelskiego Związki Piłki Nożnej, w których zajmują czołowe lokaty. Klub Unia Hrubieszów to uznana marka, która jest rozpoznawalna w szerokim gronie sportowego środowiska a w szczególności wśród rywali z boisk piłkarskich w województwie lubelskim.

Działalność klubu piłkarskiego wymaga jednak sporych nakładów finansowych, dlatego zwracamy się z prośbą o wsparcie. Dzięki pomocy z Państwa strony i dofinansowaniu naszego Klubu będziemy w stanie nie tylko zaspokoić podstawowe potrzeby związane z treningami czy turniejami, ale również zorganizować najmłodszym różnego rodzaju obozy sportowe.

Bez pomocy Ludzi Dobrej Woli nie będziemy w stanie udźwignąć znacznych kosztów związanych z dalszym i lepszym rozwojem drużyn. Wspomóż klub, poczuj, że występujesz w słusznej sprawie, daj szansę aktywnie spędzać czas i podnosić swoje umiejętności, uchylając im w ten sposób drzwi do kariery piłkarskiej – to nasza dewiza! Przygoda ze sportem nie rozpoczyna się na światowych stadionach. Ma swój początek w małych miejscowościach. Stwarzając warunki do uprawiania sportu naszym piłkarzom mamy szansę wyłowić z nich prawdziwe talenty.

W ramach sponsoringu możemy Państwu zaoferować reklamę poprzez:

- umieszczenie logo firmy na strojach sportowych,

- szeroko rozumianą reklamę w Internecie - social media (facebook, instagram, tik-tok, youtube)

- reklamę na oficjalnej stronie internetowej klubu: uniahrubieszow-official.klubowo24.pl

- umieszczenie baneru reklamowego w dowolnym miejscu na ogrodzeniu obiektu sportowego

- wymienienie nazwy sponsora przez spikera podczas rozgrywanych spotkań

- możliwość dystrybucji ulotek sponsora wraz z biletem meczowym

- jesteśmy również otwarci na inne wszelkie formy współpracy

Informujemy ponadto, że w 2022 r. zgodnie z zapowiedziami rządu została wprowadzona do polskiego systemu prawa nowa ulga dla sponsorów wspierających lokalne kluby sportowe. Po wprowadzeniu ulgi przedsiębiorcy zyskają możliwość odliczenia dodatkowych 50 proc., czyli odliczą w sumie 150 proc. kosztów. To oznacza, że w praktyce wydając 1 zł, odliczą 1,5 zł.

Wyrażamy głębokie przekonanie, że nasze zaproszenie do współpracy sponsorskiej zwieńczone podpisaniem umowy sponsoringowej przyczyni się do umocnienia wizerunku Państwa firmy oraz znacznie ugruntuje jej pozycję rynkową w Naszej społeczności lokalnej. Cieszymy się jednocześnie, że w przypadku pozytywnego odzewu to właśnie z Wami przyjdzie nam budować sojusznicze relacje.


Więcej informacji o funkcjonowaniu naszego klubu możemy udzielić pod nr tel.: 508653063 lub drogą mailową.: mks_unia_hrubieszow@op.pl

Nasze konto: Bank Pekao S.A.

Nr konta: 29 1240 2829 1111 0010 8740 9795

BanerSpotkania

Tabela

Seniorzy

Sezon: 2023/2024

Zamojska Klasa Okręgowa

Terminarz

Seniorzy

Kolejka: 9

Graf Chodywańce  1 : Omega Stary Zamość
Błękitni Obsza  0 : Grom Różaniec
Olimpiakos Tarnogród  2 : Metalowiec Goraj
Huczwa Tyszowce   :   Potok Sitno
Tanew Majdan Stary   :   KS Hetman Zamość
Victoria Łukowa   :   Sparta Łabunie
Olimpia Miączyn   :   Pogoń 96 Łaszczówka

LikeBox

Statystyki

Statystyki są odświeżane co godzinę.

Liczba odwiedzin dzisiaj: 0

Liczba odwiedzin łącznie: 698353

Statystyki Szczegółowe