2020-10-07 14:09  -  Patryk

Unia - Granit (zapowiedź meczu)

Unia - Granit (zapowiedź meczu)

W sobotę 10 października o godz. 11:00 w ramach XII kolejki, IV ligi lubelskiej, Unia Hrubieszów podejmie na własnym boisku Granit Bychawa. Spotkanie poprowadzi trójka sędziowska w składzie: Mikołaj Rowiński, Michał Pastusiak, Rafał Czubiel.

W sezonie 2020/2021 w którym IV liga lubelska została podzielona na dwie grupy już w najbliższy weekend rozegramy mecz rundy rewanżowej.

Unia Hrubieszów za cel w sobotnim spotkaniu ma zwycięstwo. Dodatkowo nasi zawodnicy chcieliby się zrewanżować za porażkę, kiedy to w Bychawie Granit wygrał 3:0. Trzeba sobie jednak zdawać sprawę, że przed naszym zespołem wymagające i ciężkie spotkanie. Tutaj ważną rolę odegra koncentracja oraz odpowiednia realizacja założeń taktycznych. Mimo wszystko można się spodziewać, że nasi zawodnicy będą walczyli od pierwszych do ostatnich minut o korzystny wynik.

Granit Bychawa do tej pory zgromadził na swoim koncie 17 punktów co daje 4 miejsce w ligowej tabeli. Granit zdaje sobie sprawę, że musi w każdym meczu punktować jeśli chce utrzymać się w górnej części tabeli. Drużyna której trenerem jest Łukasz Gieresz zamierza w sobotę wygrać i zgarnąć ważne trzy punkty.

Statystyki:

W XXI wieku nasza drużyna rozegrała dwa spotkania z Granitem Bychawa. Obydwa mecze zostały rozegrane na stadionie w Bychawie:

28 Sierpień 2019 : Granit Bychawa - Unia Hrubieszów 2:1

2 Sierpień 2020 : Granit Bychawa - Unia Hrubieszów 3:0

Zwycięstwa Unii Hrubieszów: 0

Zwycięstwa Granitu Bychawa: 2

Remisy: 0

Bilans bramkowy:

Unia Hrubieszów 1-4 Granit Bychawa

 UWAGA! 

Informujemy, że z powodu organizacji zawodów w Hrubieszowie, wyjątkowo wejście na stadion będzie odbywało się tylko od strony parku - "Małpiego Gaju".