2020-10-21 14:06  -  Patryk

Unia - Świdniczanka (zapowiedź meczu)

Unia - Świdniczanka (zapowiedź meczu)

W niedzielę 25 października o godz. 14:00 w ramach XIV kolejki IV ligi lubelskiej, Unia Hrubieszów zmierzy się ze Świdniczanką Świdnik Mały. Sędzią głównym tego spotkania będzie Wojciech Wójcik. 

Unię Hrubieszów po odwołanym spotkaniu z Tomasovią Tomaszów Lubelski, ponownie czeka trudny i wymagający rywal. Przed naszą drużyną kolejny ciężki mecz. Tym razem zagramy z drużyną, która reprezentuje wysoki poziom i z którym równać będą musieli się również nasi zawodnicy. Owszem przeciwnik jest trudny, ale to nie znaczy, że nie można go pokonać. Trzeba tylko uwierzyć w swoje umiejętności i pokazać wolę walki do ostatnich minut. W tym meczu trzeba będzie wspierać się i mobilizować "Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego".

Świdniczanka Świdnik Mały to obecnie trzecia drużyna IV ligi lubelskiej gr. II, która jak do tej pory wygrała 7 spotkań, dwa zremisowała oraz trzy razy z boiska schodziła pokonana.  Świdniczanka do Hrubieszowa przyjedzie po zwycięstwo i tego można być pewnym. Zespół ze Świdnika to silna i poukładana drużyna, która gra ciekawą i widowiskową piłkę dla oka. Ostatnio o sile Świdniczanki przekonała się Unia Białopole, która przegrała ze Świdniczanką, aż 6:1.

Statystyki:

Nasza drużyna tylko raz w historii zmierzyła się w meczu o punkty ze Świdniczanką, było to 12 sierpnia 2020 roku na stadionie w Świdniku Dużym.

12 Sierpień 2020 : Świdniczanka Świdnik - Unia Hrubieszów 3:0

Zwycięstwa Unii Hrubieszów: 0

Zwycięstwa Świdniczanki Świdnik Mały: 1

Remisy: 0

Bilans bramkowy:

Unia Hrubieszów 0:3 Świdniczanka Świdnik Mały 

W kadrze Świdniczanki aktualnie występuje dwóch zawodników z przeszłością związaną z Unią Hrubieszów:

- Kamil Warecki

- Damian Rusiecki

 UWAGA! 

Przypominamy, że w związku z wprowadzonymi obostrzeniami na terenie całej Polski związanymi z pandemią COViD-19, niedzielne spotkanie pomiędzy Unią Hrubieszów - Świdniczanką Świdnik Mały odbędzie się bez udziału publiczności.