2020-11-12 16:34  -  Patryk

Unia - Kryształ (zapowiedź meczu)

Unia - Kryształ (zapowiedź meczu)

W niedzielę 15 listopada w ramach XVIII kolejki IV ligi lubelskiej, Unia Hrubieszów zmierzy się z Kryształem Werbkowice. Spotkanie poprowadzi trójka sędziowska w składzie: Sylwester Wuczko, Jacek Stępień, Michał Zych.

Unia Hrubieszów na niedzielne derbowe spotkanie musi być w pełni przygotowana na walkę. Owszem to Kryształ jest faworytem tego meczu co pokazuje dobitnie ligowa tabela, ale wraz z pierwszym gwizdkiem sędziego wszelkie liczby i  statystyki przestaną mieć znaczenie. Unia Hrubieszów przede wszystkim musi się ustrzec błędów i pokazać przy tym odpowiedni charakter oraz waleczne serce, aby zgranym kolektywem osiągnąć założony wcześniej cel.

Kryształ Werbkowice po rozegraniu 17 spotkań zajmuje wysokie trzecie miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 31 punktów.  Jak do tej pory drużyna z Werbkowic dziewięć razy wygrała, cztery spotkania zremisowała oraz cztery razy z boiska schodziła pokonana. Aktualnie Kryształ kontynuuje dobrą passę pięciu zwycięstw z rzędu. W ostatniej kolejce piłkarze z Werbkowic pokonali przed własną publicznością Kłosa Chełm 1:0, a na listę strzelców wpisał się były zawodnik hrubieszowskiej Unii Błażej Omański.  Możemy być pewni, że Kryształ tak jak i Unia będzie podwójnie zmobilizowany, żeby wygrać derbowe spotkanie. 

UWAGA! 

Przypominamy, że w związku z wprowadzonymi obostrzeniami na terenie całej Polski związanymi z pandemią COViD-19, niedzielne spotkanie pomiędzy Unią Hrubieszów - Kryształem Werbkowice odbędzie się bez udziału publiczności.