2020-12-05 15:35  -  Patryk

Podsumowanie sezonu grup młodzieżowych.

Podsumowanie sezonu grup młodzieżowych.

Przyszedł czas na krótkie podsumowanie rozgrywek zespołów młodzieżowych Unii Hrubieszów. 

Żak Starszy oraz Orlik Młodszy brały udział w turniejach organizowanych przez ZOZPN pomimo, że  chłopcy dopiero zaczynają swoją przygodę z piłkę nożną to osiągają dobre wyniki. W dużej mierze jest to zasługa naszych trenerów Łukasza Kamińskiego oraz Michała Wiejaka, ale także dzieci i rodziców, którzy wkładają wiele wysiłku poprzez poświęcony czas oraz zaangażowanie w życie klubu.

Warto także wspomnieć o osiągnięciach starszych roczników. Młodzik Starszy prowadzony przez Mariusza Zająca występuje w lidze wojewódzkiej "grupie B". Młodzi piłkarze Unii zajmują wysokie piąte miejsce w tabeli.

Kolejną grupą jest Trampkarz Starszy prowadzony przez Piotra Stadnickiego. Chłopcy w tym sezonie wygrali swoją grupę w lidze wojewódzkiej i awansowali do grupy mistrzowskiej! Dając tym samym przekonanie, iż warto inwestować w rozwój klubu. Dzięki powstaniu tych grup, dzieci rozwijają swoje pasje oraz mile spędzają czas z rówieśnikami. 

Ostatnią grupą w naszym klubie jest Junior Młodszy prowadzony aktualnie przez Mateusza Pańko. Piłkarze z rocznika 2004-2005 ostatecznie uplasowali się na ósmym miejscu w tabeli. Warto wspomnieć, że kilku chłopców z kadry juniorów zostało zgłoszonych w obecnym sezonie do zespołu seniorów.

Klub Unia Hrubieszów, aby mógł funkcjonować i przynosić takie wyniki wymagał współpracy wielu osób. Począwszy od przedstawicieli lokalnych władz sportowych, trenerów, rodziców, kończąc na najważniejszych bez których nie byłoby to możliwe - na młodych piłkarzach. To oni będą kiedyś reprezentować nasze miasto i to właśnie oni są przyszłością tego klubu.