2021-02-16 15:12  -  Patryk

Zbiórka na rzecz Unii Hrubieszów!

Zbiórka na rzecz Unii Hrubieszów!

Miejski Klub Sportowy Unia Hrubieszów jeszcze nigdy nie potrzebował, jak teraz wsparcia całego hrubieszowskiego środowiska sportowego. Nasz klub znajduje się obecnie w trudnej sytuacji organizacyjno-sportowej.

Za poprawę tego stanu rzeczy wzięły się nowe władze hrubieszowskiego klubu na czele których stoi prezes zarządu Piotr Stadnicki.

Celem nowych włodarzy Unii Hrubieszów jest uratowanie piłki seniorskiej i wystąpienie na wiosnę w IV lidze lubelskiej oraz utrzymanie wszystkich grup młodzieżowych.

Właśnie teraz całe hrubieszowskie środowisko sympatyków związanych z Unią Hrubieszów powinno być razem i wspólnie doprowadzić do uratowania Naszego klubu z 75-letnią tradycją. Przypomnijmy, że jeszcze dwa lata temu seniorzy Unii Hrubieszów odnieśli największy sukces w historii hrubieszowskiej piłki i w finale wojewódzkiego Pucharu Polski wyeliminowali III ligowe Orlęta Radzyń Podlaski, a następnie na szczeblu centralnym zmierzyli się z Górnikiem Zabrze.

Drużyny młodzieżowe również z powodzeniem rywalizowały w ligach wojewódzkich, a największy sukces w tym sezonie odnieśli nasi trampkarze, którzy awansowali do grupy mistrzowskiej wojewódzkiej ligi trampkarzy.

Zebrane środki zostaną przekazane bezpośrednio po zakończeniu zbiórki na konto klubu.

Link do zbiórki --> Kliknij Tutaj!