2021-11-03 12:50  -  Patryk

Unia - Orion (zapowiedź meczu)

Unia - Orion (zapowiedź meczu)

W sobotę 6 listopada, Unia Hrubieszów w ramach XII kolejki zamojskiej Klasy-A, w swoim ostatnim w tej rundzie meczu na stadionie Hrubieszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji  podejmie Orion Dereźnia Solska. Mecz poprowadzi trójka sędziowska w składzie: Adrian Podolak, Krzysztof Komisarczuk, Zgymunt Luterek Początek spotkania o godz. 13:00.

Niepokonana na swoim terenie Unia Hrubieszów zmierzy się z Orionem Dereźnia, który jak do tej pory zgromadził na swoim koncie siedemnaście punktów, wygrywając pięć razy, dwa razy remisując oraz cztery razy przegrywając. W ostatniej kolejce Orion grając u siebie wygrał wysoko z Gryfem II Gmina Zamość, z którym Unia Hrubieszów straciła punkty remisując 2:2 w IV kolejce. Tak cenne i wysokie zwycięstwo na pewno podbuduje zawodników z Dereźni Solskiej  do ambitnej i walecznej gry na boisku w Hrubieszowie.

Unia Hrubieszów u siebie nie straciła jeszcze ani jednego punktu i to jest dobry prognostyk przed starciem z drużyną z powiatu biłgorajskiego. Mimo wszystko podopieczni Waldemara Koguta nie mogą sobie pozwolić na zlekceważenie  rywala, bowiem jak pokazują liczne przykłady w futbolu, taka postawa jest zgubna. To będzie na pewno ciekawe i emocjonujące spotkanie, ale również będzie to mecz w którym nasi zawodnicy nie mogą pozwolić sobie na dekoncentrację.  Wraz z pierwszym gwizdkiem sędziego wszelkie zdobyte punkty, miejsce w tabeli przestaną mieć jakiekolwiek znaczenie.


Uwaga!

Wejście tylko od strony ulicy Ciesielczuka!

Cena biletu: 5 zł