2022-04-20 15:05  -  Patryk

Unia - Gryf II (zapowiedź meczu)

Unia - Gryf II (zapowiedź meczu)

W niedzielę 24 kwietnia o godz. 12:00 w ramach XVII kolejki zamojskiej A-Klasy na boisku Hrubieszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, Unia Hrubieszów zmierzy się z Gryfem II Gmina Zamość. Mecz poprowadzi trójka sędziowska w składzie: Hubert Chmura, Andrzej Góra, Bartosz Barda.

Rezerwy Gryfa Gmina Zamość wiosną jeszcze nie wygrały i już na samym początku można wysnuć wniosek, że grając w Hrubieszowie, beniaminek będzie chciał zmienić taki stan rzeczy. Wiosną do tej pory drużyna rezerw Gryfa Gmina Zamość raz zremisowała oraz dwa razy z boiska schodziła pokonana. Mimo, że beniaminek przegrywał to tylko nieznacznie, o czym świadczą wyniki. To pokazuje, że drużyna z Gminy Zamość, zawsze walczy przez pełne 90 minut o jak najkorzystniejszy rezultat. Nie inaczej będzie w Hrubieszowie. Gryf potrzebuje punktów, ponieważ wciąż nie jest pewny utrzymania w lidze.

Unia Hrubieszów w  starciu z beniaminkiem musi uważać, będąc odpowiednio skoncentrowana i zmotywowana. Nie ma tutaj miejsca na jakiekolwiek lekceważenie rywala. W meczu XVII kolejki Unia Hrubieszów grając przed własną publicznością oczywiście zechce pokazać swoją jakość gry. Podopieczni Waldemara Koguta, będą chcieli zrewanżować się w tym spotkaniu za remis z rundy jesiennej, kiedy to w Zawadzie padł remis 2:2, była to jak do tej pory jedyna strata punktów Unii Hrubieszów w rozgrywkach o mistrzostwo zamojskiej A-Klasy. Drużyna zdaje sobie sprawę z faktu przed jakim wyzwaniem staje i jakie czeka ją zadanie. O swoje trzeba zawsze walczyć pokazując przy tym determinację, pasję oraz poświęcenie w dążeniu do zrealizowania określonego celu.