2023-02-13 12:32  -  Patryk

Ruch - Unia (zapowiedź meczu kontrolnego)

Ruch - Unia (zapowiedź meczu kontrolnego)

Po meczu kontrolnym sprzed tygodnia w naszym zespole jest sporo optymizmu, ale nie ma co popadać w samo zachwyt. Już w najbliższą niedzielę o godz. 14:00 podopiecznych trenera Waldemara Koguta czeka kolejny sprawdzian. Tym razem naszym rywalem będzie występujący w chełmskiej klasie okręgowej Ruch Izbica. Spotkanie zostanie rozegrane na sztucznym boisku w Zamościu.

Ruch Izbica w okresie przygotowawczym:

Trenerem zespołu z Izbicy jest Roman Blonka, były zawodnik m. in Gryfa Gmina Zamość, a obecnie grający trener Ruchu. Zawodnicy z Izbicy przygotowują się do zmagań ligowych nie tylko na boisku, ale również na siłowni czy też hali. Nasi niedzielni rywale rozegrali do tej pory cztery mecze kontrolne. Na samym początku przygotowań ulegli juniorom starszym Motoru Lublin, aż 5:0, w drugim sparingu ulegli seniorom Hetmana Zamość 3:0, ale z meczu na mecz łapali odpowiedni rytm w efekcie czego tydzień później pokonali 6:3 juniorów Hetmana Zamość, a w ostatniej grze kontrolnej rozprawili się z Hetmanem Żółkiewka 4:2.

Ruch Izbica w lidze:

Piłkarze z Izbicy występują w chełmskiej klasie okręgowej, gdzie na półmetku rozgrywek zajmują piąte miejsce w tabeli. Po rozegraniu trzynastu spotkań podopieczni trenera Romana Blonki zdobyli 28 punktów. Bilans meczy to dziewięć zwycięstw, jeden remis oraz trzy porażki, a bilans bramkowy to 29 goli strzelonych oraz 13 straconych.

Ruch - Unia

Dla Unii Hrubieszów, będzie to drugi sprawdzian w przygotowaniach do występów w zamojskiej klasie okręgowej. Po spotkaniu z Potokiem Sitno w naszym zespole jest sporo optymizmu, ale nie ma co popadać w samo zachwyt. Musimy bowiem pamiętać, że był to tylko mecz kontrolny. Zawodnicy Unii Hrubieszów muszą być w pełni zmotywowani, aby udowodnić, że są w dobrej formie. Wytypować wynik w takim spotkaniu z pewnością jest bardzo ciężko, jednak podopieczni trenera Waldemara Koguta na pewno zechcą pokazać się z jak najlepszej strony, a to wszystko sprawi, że na sztucznym boisku w Zamościu będzie czekało na nas ciekawe piłkarskie widowisko.

Zapraszamy kibiców na to spotkanie!