2023-03-08 12:11  -  Patryk

Unia - Huczwa (zapowiedź meczu kontrolnego)

Unia - Huczwa (zapowiedź meczu kontrolnego)

Już jutro o godz. 18:00, Unia Hrubieszów rozegra swój czwarty mecz kontrolny. Spotkanie po raz pierwszy w tym sezonie zostanie rozegrane na naturalnej murawie, przy ul. Ciesielczuka 2 w Hrubieszowie (boisko główne). Naszym rywalem będzie sąsiad z ligowej tabeli - Huczwa Tyszowce. 

W okresie przygotowawczym Huczwa Tyszowce rozegrała pięć meczy kontrolnych. Na samym początku przygotowań do rozgrywek ligowych zawodnicy z Tyszowiec zremisowali z Ładą Biłgoraj 4:4, a w następnie pokonali kolejno Hetmana Zamość 1:0, Graf Chodywańce 6:2 oraz Kryształ Werbkowice 4:3. W ostatnim meczu zmierzyli się z Orkanem Bełżec i ulegli w tym starciu 3:2. Natomiast jeżeli chodzi o występy Huczwy w zamojskiej klasie okręgowej, to na półmetku rozgrywek zwodnicy z Tyszowiec plasują się na trzecim miejscu. Po rozegraniu piętnastu kolejek Huczwa osiem meczy wygrała, cztery zremisowała oraz trzy razy z boiska schodziła pokonana. Taki bilans spotkań pozwolił w ostatecznym rozrachunku na zdobycie dwudziestu ośmiu punktów.

W Unii Hrubieszów po rozegraniu trzech spotkań kontrolnych panują bardzo dobre nastroje. Pomimo, że w każdym meczu brakowało kogoś z podstawowego składu i jak do tej pory Unia nadal nie zagrała jeszcze w optymalnym składzie to podopieczni trenera Waldemara Koguta pokazali, że grać w piłkę potrafią i pokonali kolejno: Potok Sitno 3:1, Ruch Izbica 4:1 oraz Brat Siennica Nadolna 3:1

Zapraszamy kibiców na to spotkanie!