2023-03-12 15:15  -  Patryk

Remis z Włodawianką. Dobry występ zaw. test!

W niedzielę 12 marca o godz. 13:00 na boisku treningowym w Hrubieszowie, Unia Hrubieszów w swoim czwartym meczu kontrolnym zmierzyła się z występującą w Chełmskiej Klasie Okręgowej Włodawianką Włodawa. Podopieczni trenera Waldemara Koguta po raz kolejny podczas okresu przygotowawczego pokazali się z dobrej strony.

Początek pierwszej części meczu należał do Unii Hrubieszów. Bardzo szybko dwa ciosy rywalom zadali zawodnicy testowani w hrubieszowskiej Unii. Najpierw pięknym strzałem popisał się Adrian Cymerman, a chwilę później nasze prowadzenie podwyższył Dawid Lewkowicz, który w sytuacji sam na sam nie dał żadnych szans na skuteczną interwencję bramkarzowi Włodawianki. W końcówce pierwszej części meczu zawodnicy z Włodawy zaczęli przeważać na boisku w efekcie czego jeszcze przed gwizdkiem zdołali doprowadzić do remisu. Początek drugiej połowy ponownie należał do Unii, która znów bardzo szybko wyszła na dwubramkowe prowadzenie. Najpierw na listę strzelców wpisał się Dawid Kozak, a chwilę później Sebastian Oleszczuk. Niestety tak samo jak i  w pierwszej połowie podopieczni trenera Marka Droba doprowadzili do remisu, chodź przy bramce doprowadzającej do wyrównania był spalony. Jednak dzisiejsze spotkanie odbyło się bez obsady sędziowskiej. Ostatecznie Unia Hrubieszów zremisowała 4:4 i jest to kolejny mecz w okresie przygotowawczym w którym Unia  nie uległa rywalowi. jednak jak co tydzień musimy pamiętać, że jest to tylko kolejny sparing, a naszych zawodników czeka kolejny tydzień ciężkiej pracy, aby jak najlepiej przygotować się do rozgrywek ligowych.

Unia Hrubieszów - Włodawianka Włodawa 4:4 (2:2)

Skład Unii Hrubieszów: Grzęda, Sowa, Tomaszewski, Posikata, Cymerman, Niderla, Starushkevych, Jabłoński, S. Oleszczuk, Wanarski, Lewkowicz

Ponadto zagrali: Kozak, Kiełbasa, Banit