2023-03-15 11:06  -  Patryk

Unia - Roztocze (zapowiedź meczu)

Unia - Roztocze (zapowiedź meczu)

Już w najbliższą niedzielę o godz. 13:00, Unia Hrubieszów rozegra swój ostatni, piąty mecz kontrolny. Rywalem podopiecznych trenera Waldemara Koguta będzie Roztocze Szczebrzeszyn. Spotkanie zostanie rozegrane na boisku głównym Hrubieszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.  

Roztocze Szczebrzeszyn w okresie przygotowawczym do tej pory rozegrało sześć spotkań. Podopieczni trenera Grzegorza Paczosa na samym początku przygotowań do zmagań ligowych pokonali 5:2, Iskrę Krzemień, a następnie rozbili, aż 6:1 Włókniarza Frampol. Po tak dobrym początku zawodników ze Szczebrzeszyna dopadł kryzys i w kolejnych meczach nie pokazywali już takiej jakości. Najpierw ulegli 1:2 Victorii Łukowa, a następnie 2:4 Unii Rejowiec, później zremisowali z 1:1 Alwą Brody Małe, a w ostatnim meczu ulegli Olimpii Miączyn 2:3. Natomiast jeżeli chodzi o występy Roztocza w zamojskiej A-Klasie, to na półmetku rozgrywek zwodnicy ze Szczebrzeszyna plasują się na piątym miejscu. Po rozegraniu trzynastu kolejek Roztocze siedem spotkań wygrało dwa zremisowało oraz raz z boiska schodziło pokonane. Taki bilans spotkań pozwolił w ostatecznym rozrachunku na zdobycie dwudziestu trzech punktów.

W Unii Hrubieszów po rozegraniu czterech spotkań kontrolnych cięgle panują dobre nastroje. Pomimo, że w żadnym rozegranym jak do tej pory spotkaniu Unia nadal nie zagrała jeszcze w optymalnym składzie to podopieczni trenera Waldemara Koguta pokazali, że grać w piłkę potrafią i pokonali kolejno: Potok Sitno 3:1, Ruch Izbica 4:1 oraz Brat Siennica Nadolna 3:1, a przed tygodniem zremisowali z Włodawianką Włodawa 4:4. 

Zapraszamy kibiców na to spotkanie!