Tabela

Drużyna: Seniorzy

Sezon: 2022/2023

Zamojska Klasa Okręgowa

Pozycja Nazwa klubu Mecze Z R P Punkty w tabeli Bramki Bramki stracone Bilans bramek
1 Łada 1945 Biłgoraj 29 24 5 0 77 111 20 91
2 KS Hetman Zamość 29 18 5 6 59 74 34 40
3 Huczwa Tyszowce 30 17 7 6 58 91 41 50
4 Pogoń 96 Łaszczówka 30 15 3 12 48 60 48 12
5 Tanew Majdan Stary 30 15 3 12 48 73 60 13
6 Omega Stary Zamość 30 13 7 10 46 62 60 2
7 MKS Unia Hrubieszów 30 12 7 11 43 65 50 15
8 Olimpia Miączyn 30 12 6 12 42 52 68 -16
9 Olimpiakos Tarnogród 30 12 5 13 41 58 54 4
10 Victoria Łukowa 30 10 10 10 40 50 54 -4
11 Graf Chodywańce 30 11 6 13 39 50 59 -9
12 Korona Łaszczów 30 10 7 13 37 40 44 -4
13 Igros Krasnobród 30 9 7 14 34 53 68 -15
14 Włókniarz Frampol 30 6 5 19 23 28 84 -56
15 Granica Lubycza Królewska 30 6 4 20 22 27 93 -66
16 Orkan Bełżec 30 3 5 22 14 41 98 -57
Więcej na Łączy Nas Piłka

Spotkania

Tabela

Seniorzy

Sezon: 2023/2024

Zamojska Klasa Okręgowa

M Pkt BB
1 Herb klubu KS Hetman Zamość KS Hetman Zamość 29 78 115
2 Herb klubu Huczwa Tyszowce Huczwa Tyszowce 29 62 66
3 Herb klubu Grom Różaniec Grom Różaniec 29 60 46
4 Herb klubu Victoria Łukowa Victoria Łukowa 29 56 25
5 Herb klubu Pogoń 96 Łaszczówka Pogoń 96 Łaszczówka 29 56 40
6 Herb klubu Graf Chodywańce Graf Chodywańce 29 51 10
7 Herb klubu Tanew Majdan Stary Tanew Majdan Stary 29 47 7
8 Herb klubu Omega Stary Zamość Omega Stary Zamość 29 38 -12
9 Herb klubu Błękitni Obsza Błękitni Obsza 29 34 -13
10 Herb klubu Korona Łaszczów Korona Łaszczów 29 33 -16
11 Herb klubu Potok Sitno Potok Sitno 29 33 -41
12 Herb klubu Olimpiakos Tarnogród Olimpiakos Tarnogród 29 28 -26
13 Herb klubu Olimpia Miączyn Olimpia Miączyn 29 27 -11
14 Herb klubu MKS Unia Hrubieszów MKS Unia Hrubieszów 29 20 -62
15 Herb klubu Metalowiec Goraj Metalowiec Goraj 29 17 -62
16 Herb klubu Sparta Łabunie Sparta Łabunie 29 16 -66

Terminarz

Seniorzy

Kolejka: 29

Grom Różaniec  1 : KS Hetman Zamość
Pogoń 96 Łaszczówka  6 : Omega Stary Zamość
Korona Łaszczów  2 : Potok Sitno
Olimpia Miączyn  2 : Metalowiec Goraj
Błękitni Obsza  1 : Tanew Majdan Stary
Graf Chodywańce  2 : Olimpiakos Tarnogród
Huczwa Tyszowce  0 : Victoria Łukowa

Kalendarium

2024-06-15
sobota, 11:00

L

MKS Unia Hrubieszów : UKS Jedynka Krasnystaw
2024-06-15
sobota, 17:00

L

Metalowiec Goraj : MKS Unia Hrubieszów
2024-06-16
niedziela

Mateusz Olszak
2024-06-16
niedziela, 18:00

L

Tomasovia Tomaszów Lubelski : MKS Unia Hrubieszów
2024-06-19
środa

Andrzej Rycak
2024-06-25
wtorek

Oleksandr Banit
2024-07-02
wtorek

Patryk Bielecki

LikeBox

Statystyki

Statystyki są odświeżane co godzinę.

Liczba odwiedzin dzisiaj: 0

Liczba odwiedzin łącznie: 698430

Statystyki Szczegółowe