Terminarz

Drużyna: Junior Młodszy

Sezon: 2023/2024

Liga: II liga Wojewódzka "Grupa 2" RW

Kolejka 1

Gospodarze Wynik
Sygnał Lublin 6 : 5 Avia Świdnik
Tomasovia Tomaszów Lubelski 3 : 1 Start 1944 Krasnystaw
Górnik Łęczna S.A 0 : 4 Widok Lublin

Kolejka 2

Gospodarze Wynik
Start 1944 Krasnystaw 2 : 3 Avia Świdnik
Widok Lublin 6 : 1 Sygnał Lublin
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 : 3 Łada 1945 Biłgoraj

Kolejka 3

Gospodarze Wynik
Górnik Łęczna S.A 1 : 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Avia Świdnik 0 : 11 Widok Lublin
Łada 1945 Biłgoraj 1 : 0 Start 1944 Krasnystaw

Kolejka 4

Gospodarze Wynik
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 : 0 Sygnał Lublin
Łada 1945 Biłgoraj 2 : 1 Górnik Łęczna S.A
Start 1944 Krasnystaw 4 : 1 Widok Lublin

Kolejka 5

Gospodarze Wynik
Avia Świdnik 2 : 4 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Górnik Łęczna S.A 2 : 2 Start 1944 Krasnystaw
Sygnał Lublin 0 : 3 Łada 1945 Biłgoraj

Kolejka 6

Gospodarze Wynik
Górnik Łęczna S.A 3 : 2 Sygnał Lublin
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 : 7 Widok Lublin
Łada 1945 Biłgoraj 0 : 0 Avia Świdnik

Kolejka 7

Gospodarze Wynik
Sygnał Lublin 2 : 4 Start 1944 Krasnystaw
Avia Świdnik 1 : 5 Górnik Łęczna S.A
Widok Lublin 8 : 0 Łada 1945 Biłgoraj

Kolejka 8

Gospodarze Wynik
Start 1944 Krasnystaw 4 : 9 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Avia Świdnik 1 : 2 Sygnał Lublin
Widok Lublin 7 : 0 Górnik Łęczna S.A

Kolejka 9

Gospodarze Wynik
Łada 1945 Biłgoraj 0 : 6 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Avia Świdnik 1 : 4 Start 1944 Krasnystaw
Sygnał Lublin 3 : 6 Widok Lublin

Kolejka 10

Gospodarze Wynik
Widok Lublin 8 : 1 Avia Świdnik
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 : 7 Górnik Łęczna S.A
Start 1944 Krasnystaw 6 : 2 Łada 1945 Biłgoraj

Kolejka 11

Gospodarze Wynik
Sygnał Lublin 3 : 4 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Widok Lublin 7 : 3 Start 1944 Krasnystaw
Górnik Łęczna S.A 5 : 2 Łada 1945 Biłgoraj

Kolejka 12

Gospodarze Wynik
Tomasovia Tomaszów Lubelski 5 : 2 Avia Świdnik
Łada 1945 Biłgoraj 3 : 0 Sygnał Lublin
Start 1944 Krasnystaw 1 : 4 Górnik Łęczna S.A

Kolejka 13

Gospodarze Wynik
Widok Lublin 7 : 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Sygnał Lublin 3 : 3 Górnik Łęczna S.A
Avia Świdnik : Łada 1945 Biłgoraj

Kolejka 14

Gospodarze Wynik
Górnik Łęczna S.A : Avia Świdnik
Start 1944 Krasnystaw : Sygnał Lublin
Łada 1945 Biłgoraj : Widok Lublin

Spotkania

Tabela

Seniorzy

Sezon: 2023/2024

Zamojska Klasa Okręgowa

M Pkt BB
1 Herb klubu KS Hetman Zamość KS Hetman Zamość 29 78 115
2 Herb klubu Huczwa Tyszowce Huczwa Tyszowce 29 62 66
3 Herb klubu Grom Różaniec Grom Różaniec 29 60 46
4 Herb klubu Victoria Łukowa Victoria Łukowa 29 56 25
5 Herb klubu Pogoń 96 Łaszczówka Pogoń 96 Łaszczówka 29 56 40
6 Herb klubu Graf Chodywańce Graf Chodywańce 29 51 10
7 Herb klubu Tanew Majdan Stary Tanew Majdan Stary 29 47 7
8 Herb klubu Omega Stary Zamość Omega Stary Zamość 29 38 -12
9 Herb klubu Błękitni Obsza Błękitni Obsza 29 34 -13
10 Herb klubu Korona Łaszczów Korona Łaszczów 29 33 -16
11 Herb klubu Potok Sitno Potok Sitno 29 33 -41
12 Herb klubu Olimpiakos Tarnogród Olimpiakos Tarnogród 29 28 -26
13 Herb klubu Olimpia Miączyn Olimpia Miączyn 29 27 -11
14 Herb klubu MKS Unia Hrubieszów MKS Unia Hrubieszów 29 20 -62
15 Herb klubu Metalowiec Goraj Metalowiec Goraj 29 17 -62
16 Herb klubu Sparta Łabunie Sparta Łabunie 29 16 -66

Terminarz

Seniorzy

Kolejka: 29

Grom Różaniec  1 : KS Hetman Zamość
Pogoń 96 Łaszczówka  6 : Omega Stary Zamość
Korona Łaszczów  2 : Potok Sitno
Olimpia Miączyn  2 : Metalowiec Goraj
Błękitni Obsza  1 : Tanew Majdan Stary
Graf Chodywańce  2 : Olimpiakos Tarnogród
Huczwa Tyszowce  0 : Victoria Łukowa

Kalendarium

2024-06-15
sobota, 11:00

L

MKS Unia Hrubieszów : UKS Jedynka Krasnystaw
2024-06-15
sobota, 17:00

L

Metalowiec Goraj : MKS Unia Hrubieszów
2024-06-16
niedziela

Mateusz Olszak
2024-06-16
niedziela, 18:00

L

Tomasovia Tomaszów Lubelski : MKS Unia Hrubieszów
2024-06-19
środa

Andrzej Rycak
2024-06-25
wtorek

Oleksandr Banit
2024-07-02
wtorek

Patryk Bielecki

LikeBox

Statystyki

Statystyki są odświeżane co godzinę.

Liczba odwiedzin dzisiaj: 0

Liczba odwiedzin łącznie: 698430

Statystyki Szczegółowe