Terminarz dla klubu: Potok Sitno

Sezon: 2023/2024

Zamojska Klasa Okręgowa

Rodzaj Kolejka Data Gospodarze Wynik Goście
L 1 2023-08-12 15:00 Potok Sitno 1 : 1 Grom Różaniec
L 2 2023-08-15 17:00 Omega Stary Zamość 4 : 1 Potok Sitno
L 3 2023-08-19 17:00 Potok Sitno 0 : 11 KS Hetman Zamość
L 4 2023-08-27 16:00 Potok Sitno 1 : 0 Sparta Łabunie
L 5 2023-09-02 17:00 Metalowiec Goraj 1 : 0 Potok Sitno
L 6 2023-09-10 16:00 Potok Sitno 4 : 2 Tanew Majdan Stary
L 7 2023-09-16 17:00 Olimpiakos Tarnogród 2 : 0 Potok Sitno
L 8 2023-09-23 16:00 Potok Sitno 2 : 3 Victoria Łukowa
L 9 2023-10-01 12:00 Huczwa Tyszowce 7 : 2 Potok Sitno
L 10 2023-10-07 12:00 Potok Sitno 1 : 1 Graf Chodywańce
L 11 2023-10-15 14:00 Błękitni Obsza 4 : 0 Potok Sitno
L 12 2023-10-22 13:00 Potok Sitno 1 : 0 Olimpia Miączyn
L 13 2023-10-28 14:00 MKS Unia Hrubieszów 3 : 1 Potok Sitno
L 14 2023-11-04 00:00 Potok Sitno 3 : 1 Korona Łaszczów
L 15 2023-11-11 00:00 Pogoń 96 Łaszczówka 3 : 1 Potok Sitno
L 16 2024-03-17 15:00 Grom Różaniec 5 : 0 Potok Sitno
L 17 2024-03-23 14:00 Potok Sitno 4 : 1 Omega Stary Zamość
L 18 2024-03-27 15:30 KS Hetman Zamość 6 : 0 Potok Sitno
L 19 2024-04-07 13:00 Sparta Łabunie 1 : 3 Potok Sitno
L 20 2024-04-13 16:00 Potok Sitno 5 : 0 Metalowiec Goraj
L 21 2024-04-20 11:00 Tanew Majdan Stary 1 : 4 Potok Sitno
L 22 2024-04-27 00:00 Potok Sitno 1 : 1 Olimpiakos Tarnogród
L 23 2024-05-01 17:00 Victoria Łukowa 2 : 0 Potok Sitno
L 24 2024-05-04 16:00 Potok Sitno 0 : 11 Huczwa Tyszowce
L 25 2024-05-11 17:00 Graf Chodywańce 2 : 3 Potok Sitno
L 26 2024-05-19 17:00 Potok Sitno 3 : 1 Błękitni Obsza
L 27 2024-05-25 13:00 Olimpia Miączyn 6 : 1 Potok Sitno
L 28 2024-06-01 16:00 Potok Sitno 3 : 4 MKS Unia Hrubieszów
L 29 2024-06-08 17:00 Korona Łaszczów 2 : 0 Potok Sitno
L 30 2024-06-15 17:00 Potok Sitno : Pogoń 96 Łaszczówka

Spotkania

Tabela

Seniorzy

Sezon: 2023/2024

Zamojska Klasa Okręgowa

M Pkt BB
1 Herb klubu KS Hetman Zamość KS Hetman Zamość 29 78 115
2 Herb klubu Huczwa Tyszowce Huczwa Tyszowce 29 62 66
3 Herb klubu Grom Różaniec Grom Różaniec 29 60 46
4 Herb klubu Victoria Łukowa Victoria Łukowa 29 56 25
5 Herb klubu Pogoń 96 Łaszczówka Pogoń 96 Łaszczówka 29 56 40
6 Herb klubu Graf Chodywańce Graf Chodywańce 29 51 10
7 Herb klubu Tanew Majdan Stary Tanew Majdan Stary 29 47 7
8 Herb klubu Omega Stary Zamość Omega Stary Zamość 29 38 -12
9 Herb klubu Błękitni Obsza Błękitni Obsza 29 34 -13
10 Herb klubu Korona Łaszczów Korona Łaszczów 29 33 -16
11 Herb klubu Potok Sitno Potok Sitno 29 33 -41
12 Herb klubu Olimpiakos Tarnogród Olimpiakos Tarnogród 29 28 -26
13 Herb klubu Olimpia Miączyn Olimpia Miączyn 29 27 -11
14 Herb klubu MKS Unia Hrubieszów MKS Unia Hrubieszów 29 20 -62
15 Herb klubu Metalowiec Goraj Metalowiec Goraj 29 17 -62
16 Herb klubu Sparta Łabunie Sparta Łabunie 29 16 -66

Terminarz

Seniorzy

Kolejka: 29

Grom Różaniec  1 : KS Hetman Zamość
Pogoń 96 Łaszczówka  6 : Omega Stary Zamość
Korona Łaszczów  2 : Potok Sitno
Olimpia Miączyn  2 : Metalowiec Goraj
Błękitni Obsza  1 : Tanew Majdan Stary
Graf Chodywańce  2 : Olimpiakos Tarnogród
Huczwa Tyszowce  0 : Victoria Łukowa

Kalendarium

2024-06-15
sobota, 11:00

L

MKS Unia Hrubieszów : UKS Jedynka Krasnystaw
2024-06-15
sobota, 17:00

L

Metalowiec Goraj : MKS Unia Hrubieszów
2024-06-16
niedziela

Mateusz Olszak
2024-06-16
niedziela, 18:00

L

Tomasovia Tomaszów Lubelski : MKS Unia Hrubieszów
2024-06-19
środa

Andrzej Rycak
2024-06-25
wtorek

Oleksandr Banit
2024-07-02
wtorek

Patryk Bielecki

LikeBox

Statystyki

Statystyki są odświeżane co godzinę.

Liczba odwiedzin dzisiaj: 0

Liczba odwiedzin łącznie: 698430

Statystyki Szczegółowe