Terminarz

Drużyna: Młodzik Starszy

Sezon: 2022/2023

Liga: II liga Wojewódzka "Grupa 3"

Kolejka 1

Gospodarze Wynik
Gryf Gmina Zamość 0 : 7 UKS Jedynka Krasnystaw
OSiR Biłgoraj 2 : 3 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 2

Gospodarze Wynik
Tomasovia Tomaszów Lubelski 3 : 4 UKS Jedynka Krasnystaw
OSiR Biłgoraj 4 : 2 AMSPN Hetman Zamość
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 3

Gospodarze Wynik
AMSPN Hetman Zamość 1 : 3 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Gryf Gmina Zamość 1 : 3 OSiR Biłgoraj
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 4

Gospodarze Wynik
AMSPN Hetman Zamość 3 : 4 Gryf Gmina Zamość
OSiR Biłgoraj 2 : 3 UKS Jedynka Krasnystaw
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 5

Gospodarze Wynik
UKS Jedynka Krasnystaw 6 : 1 AMSPN Hetman Zamość
Gryf Gmina Zamość 1 : 4 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 6

Gospodarze Wynik
UKS Jedynka Krasnystaw 4 : 2 Gryf Gmina Zamość
Tomasovia Tomaszów Lubelski 3 : 1 OSiR Biłgoraj
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 7

Gospodarze Wynik
UKS Jedynka Krasnystaw 4 : 0 Tomasovia Tomaszów Lubelski
AMSPN Hetman Zamość 3 : 1 OSiR Biłgoraj
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 8

Gospodarze Wynik
Tomasovia Tomaszów Lubelski 3 : 1 AMSPN Hetman Zamość
OSiR Biłgoraj 1 : 0 Gryf Gmina Zamość
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 9

Gospodarze Wynik
UKS Jedynka Krasnystaw 4 : 0 OSiR Biłgoraj
Gryf Gmina Zamość 6 : 3 AMSPN Hetman Zamość
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 10

Gospodarze Wynik
AMSPN Hetman Zamość 0 : 2 UKS Jedynka Krasnystaw
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 : 0 Gryf Gmina Zamość
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 11

Gospodarze Wynik
UKS Jedynka Krasnystaw 4 : 1 Gryf Gmina Zamość
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 : 2 OSiR Biłgoraj
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 12

Gospodarze Wynik
UKS Jedynka Krasnystaw 4 : 2 Tomasovia Tomaszów Lubelski
AMSPN Hetman Zamość 1 : 0 OSiR Biłgoraj
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 13

Gospodarze Wynik
OSiR Biłgoraj 5 : 2 Gryf Gmina Zamość
Tomasovia Tomaszów Lubelski 3 : 0 AMSPN Hetman Zamość
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 14

Gospodarze Wynik
Gryf Gmina Zamość 0 : 5 AMSPN Hetman Zamość
UKS Jedynka Krasnystaw 5 : 1 OSiR Biłgoraj
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 15

Gospodarze Wynik
AMSPN Hetman Zamość 1 : 6 UKS Jedynka Krasnystaw
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 : 1 Gryf Gmina Zamość
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 16

Gospodarze Wynik
OSiR Biłgoraj 0 : 2 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Gryf Gmina Zamość 2 : 3 UKS Jedynka Krasnystaw
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 17

Gospodarze Wynik
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 : 0 UKS Jedynka Krasnystaw
OSiR Biłgoraj 3 : 2 AMSPN Hetman Zamość
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 18

Gospodarze Wynik
AMSPN Hetman Zamość 1 : 2 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Gryf Gmina Zamość 3 : 2 OSiR Biłgoraj
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 19

Gospodarze Wynik
AMSPN Hetman Zamość 2 : 1 Gryf Gmina Zamość
OSiR Biłgoraj 2 : 3 UKS Jedynka Krasnystaw
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 20

Gospodarze Wynik
Gryf Gmina Zamość 1 : 6 Tomasovia Tomaszów Lubelski
UKS Jedynka Krasnystaw 2 : 0 AMSPN Hetman Zamość
Więcej na Łączy Nas Piłka

Spotkania

Tabela

Seniorzy

Sezon: 2023/2024

Zamojska Klasa Okręgowa

M Pkt BB
1 Herb klubu KS Hetman Zamość KS Hetman Zamość 29 78 115
2 Herb klubu Huczwa Tyszowce Huczwa Tyszowce 29 62 66
3 Herb klubu Grom Różaniec Grom Różaniec 29 60 46
4 Herb klubu Victoria Łukowa Victoria Łukowa 29 56 25
5 Herb klubu Pogoń 96 Łaszczówka Pogoń 96 Łaszczówka 29 56 40
6 Herb klubu Graf Chodywańce Graf Chodywańce 29 51 10
7 Herb klubu Tanew Majdan Stary Tanew Majdan Stary 29 47 7
8 Herb klubu Omega Stary Zamość Omega Stary Zamość 29 38 -12
9 Herb klubu Błękitni Obsza Błękitni Obsza 29 34 -13
10 Herb klubu Korona Łaszczów Korona Łaszczów 29 33 -16
11 Herb klubu Potok Sitno Potok Sitno 29 33 -41
12 Herb klubu Olimpiakos Tarnogród Olimpiakos Tarnogród 29 28 -26
13 Herb klubu Olimpia Miączyn Olimpia Miączyn 29 27 -11
14 Herb klubu MKS Unia Hrubieszów MKS Unia Hrubieszów 29 20 -62
15 Herb klubu Metalowiec Goraj Metalowiec Goraj 29 17 -62
16 Herb klubu Sparta Łabunie Sparta Łabunie 29 16 -66

Terminarz

Seniorzy

Kolejka: 29

Grom Różaniec  1 : KS Hetman Zamość
Pogoń 96 Łaszczówka  6 : Omega Stary Zamość
Korona Łaszczów  2 : Potok Sitno
Olimpia Miączyn  2 : Metalowiec Goraj
Błękitni Obsza  1 : Tanew Majdan Stary
Graf Chodywańce  2 : Olimpiakos Tarnogród
Huczwa Tyszowce  0 : Victoria Łukowa

Kalendarium

2024-06-15
sobota, 11:00

L

MKS Unia Hrubieszów : UKS Jedynka Krasnystaw
2024-06-15
sobota, 17:00

L

Metalowiec Goraj : MKS Unia Hrubieszów
2024-06-16
niedziela

Mateusz Olszak
2024-06-16
niedziela, 18:00

L

Tomasovia Tomaszów Lubelski : MKS Unia Hrubieszów
2024-06-19
środa

Andrzej Rycak
2024-06-25
wtorek

Oleksandr Banit
2024-07-02
wtorek

Patryk Bielecki

LikeBox

Statystyki

Statystyki są odświeżane co godzinę.

Liczba odwiedzin dzisiaj: 0

Liczba odwiedzin łącznie: 698430

Statystyki Szczegółowe