Terminarz

Drużyna: Seniorzy

Sezon: 2023/2024

Zamojska Klasa Okręgowa

Herb klubu Pogoń 96 Łaszczówka Herb klubu MKS Unia Hrubieszów
7 : 1

Dane meczowe:

Data rozgrywek:
2023-10-07 15:00
Gospodarze:
Pogoń 96 Łaszczówka
Goście:
MKS Unia Hrubieszów
Wynik gospodarze:
7
Wynik goście:
1
Doliczone minuty I p:
1
Doliczone minuty II p:
0

Zapis meczu:

Minuta Klub Imię i nazwisko Akcja Asysta
4' MKS Unia Hrubieszów Oleksandr Banit
31' Pogoń 96 Łaszczówka Marcin Żurawski
35' MKS Unia Hrubieszów Danylo Samochko
51' Pogoń 96 Łaszczówka Artur Lis
60' Pogoń 96 Łaszczówka Jacek Paszkiewicz
62' Pogoń 96 Łaszczówka Maciej Stożek
67' Pogoń 96 Łaszczówka Sylwester Kuks
67' MKS Unia Hrubieszów Danylo Samochko
68' Pogoń 96 Łaszczówka Damian Ozkavak
80' Pogoń 96 Łaszczówka Michał Towbin
85' Pogoń 96 Łaszczówka Jacek Paszkiewicz
90' Pogoń 96 Łaszczówka Michał Towbin

Spotkania

Tabela

Seniorzy

Sezon: 2023/2024

Zamojska Klasa Okręgowa

M Pkt BB
1 Herb klubu KS Hetman Zamość KS Hetman Zamość 29 78 115
2 Herb klubu Huczwa Tyszowce Huczwa Tyszowce 29 62 66
3 Herb klubu Grom Różaniec Grom Różaniec 29 60 46
4 Herb klubu Victoria Łukowa Victoria Łukowa 29 56 25
5 Herb klubu Pogoń 96 Łaszczówka Pogoń 96 Łaszczówka 29 56 40
6 Herb klubu Graf Chodywańce Graf Chodywańce 29 51 10
7 Herb klubu Tanew Majdan Stary Tanew Majdan Stary 29 47 7
8 Herb klubu Omega Stary Zamość Omega Stary Zamość 29 38 -12
9 Herb klubu Błękitni Obsza Błękitni Obsza 29 34 -13
10 Herb klubu Korona Łaszczów Korona Łaszczów 29 33 -16
11 Herb klubu Potok Sitno Potok Sitno 29 33 -41
12 Herb klubu Olimpiakos Tarnogród Olimpiakos Tarnogród 29 28 -26
13 Herb klubu Olimpia Miączyn Olimpia Miączyn 29 27 -11
14 Herb klubu MKS Unia Hrubieszów MKS Unia Hrubieszów 29 20 -62
15 Herb klubu Metalowiec Goraj Metalowiec Goraj 29 17 -62
16 Herb klubu Sparta Łabunie Sparta Łabunie 29 16 -66

Terminarz

Seniorzy

Kolejka: 29

Grom Różaniec  1 : KS Hetman Zamość
Pogoń 96 Łaszczówka  6 : Omega Stary Zamość
Korona Łaszczów  2 : Potok Sitno
Olimpia Miączyn  2 : Metalowiec Goraj
Błękitni Obsza  1 : Tanew Majdan Stary
Graf Chodywańce  2 : Olimpiakos Tarnogród
Huczwa Tyszowce  0 : Victoria Łukowa

Kalendarium

2024-06-15
sobota, 11:00

L

MKS Unia Hrubieszów : UKS Jedynka Krasnystaw
2024-06-15
sobota, 17:00

L

Metalowiec Goraj : MKS Unia Hrubieszów
2024-06-16
niedziela

Mateusz Olszak
2024-06-16
niedziela, 18:00

L

Tomasovia Tomaszów Lubelski : MKS Unia Hrubieszów
2024-06-19
środa

Andrzej Rycak
2024-06-25
wtorek

Oleksandr Banit
2024-07-02
wtorek

Patryk Bielecki

LikeBox

Statystyki

Statystyki są odświeżane co godzinę.

Liczba odwiedzin dzisiaj: 0

Liczba odwiedzin łącznie: 698430

Statystyki Szczegółowe