2023-09-14 08:25  -  Patryk

Olimpia - Unia (zapowiedź meczu)

Olimpia - Unia (zapowiedź meczu)

W niedzielę 16 września o godz. 14:00 w ramach VII kolejki Zamojskiej Klasy Okręgowej, Unia Hrubieszów w meczu wyjazdowym zmierzy się z Olimpią Miączyn. Spotkanie poprowadzi trójka sędziowska w składzie: Paweł Tucki, Kacper Pańko, Mirosław Szarowolec.

Olimpia Miączyn jak do tej pory nie zdobyła jeszcze ani jednego punktu. W efekcie czego zajmuje ostatnią lokatę w tabeli Zamojskiej Klasy Okręgowej. Bilans spotkań to sześć porażek. Olimpia w ostatniej kolejce uległa w meczu wyjazdowym Hetmanowi Zamość 6:1. Jednak do 70 minuty spotkania podopieczni trenera Przemysława Gałki dzielnie walczyli i z pewnością napsuli sporo krwi drużynie z Zamościa. Zespół z Miączyna grając przed własną publicznością nie będzie kalkulować, a walczyć o zwycięstwo. Jak pokazuje historia mecze Unii z Olimpią zawsze stały na dobrym poziomie i dostarczały kibicom sporo emocji.

Unia Hrubieszów po remisie z Błękitnymi Obsza wybierze się na ciężki teren do Miączyna. Podopieczni trenera Andrzeja Rycaka po ostatnim remisie w okrojonym składzie w końcu uwierzyli we własne umiejętności i pokazali walkę na boisku do ostatniego gwizdka sędziego. Zawodnicy Unii Hrubieszów zdają sobie sprawę, że Olimpia Miączyn grając na własnym boisku jest niezwykle groźna. Dlatego też nie ma tutaj mowy o luźnym podejściu do samego meczu. Unia Hrubieszów już od pierwszych minut spotkania musi pokazać swój waleczny charakter, mobilizację oraz chęć realizacji założonego wcześniej celu. Tym celem jest oczywiście zwycięstwo.