2023-11-09 12:43  -  Patryk

Unia - Metalowiec (zapowiedź meczu)

Unia - Metalowiec (zapowiedź meczu)

W niedzielę 12 listopada o godz. 11:00 w ramach XV kolejki Zamojskiej Klasy Okręgowej, Unia Hrubieszów zmierzy się z Metalowcem Goraj. Spotkanie poprowadzi trójka sędziowska w składzie: Mariusz Słoboda, Marcin Kluk, Tomasz Buczkowski. Ze względu na renowację płyty głównej stadionu Hrubieszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji spotkanie zostanie rozegrane na boisku w Mirczu!

Metalowiec Goraj zajmuję przedostatnie miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 7 punktów. Zespół gości podobnie jak Unia Hrubieszów w rundzie jesiennej spisuje się poniżej oczekiwań. Metalowiec w ostatnich ośmiu spotkaniach, aż siedmiokrotnie z boiska schodził pokonany. Możemy być więc pewni, że drużyna gości przyjedzie do Mircza mocno zmotywowana i zechce za wszelką cenę zakończyć rundę jesienną zwycięstwem, prezentując przy tym widowiskowy dla oka futbol.

Unia Hrubieszów będzie chciała za wszelką cenę pokazać się z jak najlepszej strony w ostatnim meczu tej rundy i chociaż w niewielkim stopniu zmazać plamę po słabej rundzie jesiennej. Drużyna zapowiada mobilizację i chęć pokazania się z jak najlepszej strony. Zawodnicy Unii zdają sobie sprawę, że w spotkaniu ze Spartą Łabunie mocno zawiedli i zrobią wszystko, aby odzyskać zaufanie kibiców. Podopieczni trenera Andrzeja Rycaka wiedzą, że na boisku będą musieli pokazać pełne zaangażowanie oraz wielkie serce do walki.

Ze względu na renowację płyty głównej stadionu Hrubieszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji spotkanie zostanie rozegrane na boisku w Mirczu!