2024-03-15 13:13  -  Patryk

Unia - Tanew (zapowiedź meczu)

Unia - Tanew (zapowiedź meczu)

W sobotę 16 marca o godz. 14:00 w ramach XVI kolejki Zamojskiej Klasy Okręgowej, Unia Hrubieszów w meczu w rozegranym roli gospodarza zmierzy się z Tanwią Majdan Stary. Spotkanie poprowadzi trójka sędziowska w składzie: Adrian Podolak, Krystian Bartoń, Szymon Szałacha. Ze względu na renowację płyty głównej stadionu Hrubieszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji spotkanie zostanie rozegrane na boisku w Werbkowicach!

Zimowa przerwa za nami. Zawodnicy Unii Hrubieszów wiosenne zmagania zainaugurują meczem rozegranym w roli gospodarza i rzecz jasna będą chcieli wygrać. Jednak o zwycięstwo nie będzie łatwo, bowiem Tanew Majdan Stary również zamierza powalczyć o komplet punktów. 

Spotkania obu tych drużyn zawsze dostarczały kibicom sporo emocji. Zawsze, gdy wybierało się na spotkanie pomiędzy Unią, a Tanwią można było być pewnym, że zobaczy się ciekawy mecz, w którym było pełno zwrotów akcji. Zapewne i tym razem będzie podobnie. Zawodnicy obu drużyn walcząc o pierwsze trzy punkty tej wiosny, swoją postawą postarają się stworzyć bardzo ciekawe widowisko, na które serdecznie zapraszamy kibiców Unii Hrubieszów! 

Ze względu na renowację płyty głównej stadionu Hrubieszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji spotkanie zostanie rozegrane na boisku w Werbkowicach!