2021-06-06 13:34  -  Patryk

Przegrana juniorów w Wierzbicy.

Kolejnej porażki doznał osłabiony kadrowo zespół juniorów młodszych Unii Hrubieszów. Nasza drużyna do Wierzbicy wybrała się w jedenastu, a z konieczności nasz bramkarz Karol Kuczyński zagrał w polu.  Po pierwszych 45 minutach gospodarze prowadzili 3:1, a jedyną bramkę dla Unii strzelił właśnie Karol, który z konieczności zagrał w ataku. W drugiej połowie obydwie drużyny zdobyły po jeszcze jednym golu. Dla Unii po raz drugi na listę strzelców wpisał się Kuczyński. Wynik końcowy 4:2.

Ogniwo Wierzbica - Unia Hrubieszów 4:2

Skład Unii Hrubieszów: Borys, Czerkawski, Nowosad, Lackowski, Rutkowski, Kiełbasa, Różniatowski, Semeńczuk, Jarosz, Kuczyński, Krawczuk

Bramki dla Unii: Kuczyński x2

Sędziowali: Wojciech Mróz, Przemysław Kołtun, Artur Przechocki