2021-06-06 13:51  -  Patryk

Trampkarze Unii ulegli Motorowi Lublin.

Trampkarze Starsi przegrali z Motorem Lublin 4:0. Po pierwszej połowie było 3:0. Unia Hrubieszów miała swoje sytuacje na zdobycie bramki, których nie wykorzystała. Pozostaje nam uznać klasę rywala.

W pierwszej połowie nasi piłkarze skupili się na grze obronnej i wyprowadzaniu szybkich kontrataków. W 5 minucie przeprowadziliśmy dobry atak pozycyjny, ale strzał Mikołaja Krzywonosa nie sprawił większych kłopotów bramkarzowi Motoru.

W drugiej części meczu więcej utrzymywaliśmy się przy piłce co sprawiło, że coraz więcej graliśmy w ataku pozycyjnym. Ładnym strzałem z dystansu popisał się Oliwier Stadnicki i bramkarz gospodarzy miał duże problemy z jego obroną. W końcówce spotkania Unia przeprowadziła składną akcję po odbiorze piłki w środku boiska Oliwier Stadnicki zagrał w uliczkę do Jarka Bednarczuka, który w sytuacji sam na sam przegrał pojedynek z bramkarzem Motoru Lublin.

Motor Lublin  - Unia Hrubieszów 4:0 (3:0)

Skład Unii Hrubieszów: Jakub Szymaszek, Tomasz Pochylczuk, Mikołaj Krzywonos, Erwin Stadnicki, Kacper Głowacz, Jarosław Bednarczuk, Oliwier Stadnicki, Karol Gnap, Wiktor Jasiński, Mateusz Olszak, Dawid Stankiewicz

Rezerwowi: Maciej Janiszek, Kacper Gaweł, Krzysztof Pochylczuk, Antoni Szabat