2021-11-10 10:34  -  Patryk

Potok - Unia (zapowiedź meczu)

Potok - Unia (zapowiedź meczu)

W niedzielę 14 listopada, w ramach XIII kolejki zamojskiej Klasy-A, Unia Hrubieszów zmierzy się na wyjeździe z Potokiem Sitno. Mecz poprowadzi trójka sędziowska w składzie: Szymon Kłoczek, Kacper Gil, Robert Kędziora. Początek spotkania o godz. 13;00.

Potok Sitno po rozegranych dwunastu kolejkach zajmuje wysokie piąte miejsce w tabeli zamojskiej Klasy-A, mając w swoim dorobku 19 punktów. Bilans rozegranych spotkań wygląda następująco: sześć zwycięstw, jeden remis oraz pięć porażek. Potok grając w niedzielę przed własną publicznością postawi wszystko na jedną kartę i będzie walczyć o zwycięstwo w meczu z Unią Hrubieszów.  Można być pewnym, że Potok grając po raz ostatni w tej rundzie przed własną publicznością będzie niezwykle zmobilizowany, aby zrealizować swój cel jakim jest zwycięstwo.

Unia Hrubieszów musi przede wszystkim zapomnieć o ostatnich dwunastu spotkaniach, pamiętając, że wraz z pierwszym gwizdkiem sędziego wszelka statystyka oraz miejsce w ligowej tabeli przestanie mieć znaczenie.  Liczyć się będzie surowa dyscyplina taktyczna, odpowiednia mobilizacja, koncentracja oraz walka przez pełne dziewięćdziesiąt minut. Zawodnicy Waldemara Koguta bardzo dobrze zdają sobie sprawę z tego przed jakim stoją zadaniem. Wiedzą o sile przeciwnika, ale wiedzą też, że pora wykonać ostatni krok tej jesieni. Krok ku zwycięstwu!